Místo svatby rozchod. Michaela Nosková je bez partnera, mají spolu malou holčičku

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Michaela Noskova
Zdroj: Nextfoto

V srpnu roku 2021 se zpěvačka Michaela Nosková zasnoubila se svým přítelem Jindřichem Čandou. Blesk tehdy napsal, že po několika nevydařených vztazích snad našla Míša konečně toho pravého. Teď se ale ukazuje, že to tak úplně není pravda. Místo svatby se totiž pár rozešel.

Tomu, že se mezi dvojicí něco děje, nasvědčovalo v poslední době podle Aha! mnoho indicií. Zpěvačka se ve společnosti začala objevovat spíše sama nebo jen se svou starší dcerou. Po Jindřichovi se slehla zem.

Navíc z její levé ruky také zmizel zásnubní prsten. A tak si mnozí lidé domysleli, že svatba se nejspíš ruší. Nakonec Míša v médiích přiznala, že se její vztah skutečně rozpadl.

Ještě před pár týdny se těšila na svatbu

Zasnoubili se sice téměř před dvěma lety, svatbu ale naplánovat nestihli. Ještě před časem Míša vtipkovala, že i když nestihli sňatek rok od zásnub, jednou na něj snad dojde.

„My jsme to nestihli, takže svatba do roka a do dne bohužel nebude. Je kolem toho hrozně moc zařizování, příprav a s malým miminkem, kolem kterého člověk musí neustále běhat, je to hrozně náročné,“ uvedla před několika týdny pro Život v Česku.

Kvůli dceři se nechce k situaci vyjadřovat

Jenomže v posledních měsících se očividně stalo něco, co situaci změnilo. Michaela s Jindřichem už netvoří pár a zpěvačka se rozhodla pro oficiální vyjádření do médií.

„Ano, rozešli jsme se. Už spolu několik měsíců nežijeme, každý bydlíme zvlášť, ale s ohledem na naši malou dceru se k tomu víc nechci vyjadřovat,“ řekla Blesku. Důvod rozchodu ale sdělit odmítla.

Zdroj: Život v Česku, Aha!, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články