Místo Survivora skončil s kýlou v nemocnici. Roman Tomeš v narkóze mluvil o víně a o ženách

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Roman Tomes
Zdroj: Nextfoto

Chybělo jen málo k tomu, aby se letos stal jedním ze soutěžících pořadu Survivor i herec a hudebník Roman Tomeš. Jenomže nakonec musel svou účast odřeknout kvůli operaci. Teď už má zákrok za sebou a o tom, jak se zotavuje, informoval na svém instagramu.


Už se těšil, že bude jedním z obyvatelů ostrova, ale nakonec pro něj osud vymyslel něco jiného. „Už bylo vše podepsané a natočené, ale pak přišla kýla. Takže musím na operaci,“ svěřil se Tomeš v lednu pro Super.

Víc času na přípravu nové desky

Ačkoli mu zdravotní problémy zkazily plány, rozhodl se je vnímat v rámci možností pozitivně. V rozhovoru uvedl, že alespoň bude mít čas na jiné věci, jako například na přípravu své nové desky, na které v současné době pracuje.

„Sumíruju plány, vymýšlím, co budu dělat místo toho. Jinak je ale třeba brát věci tak, jak přicházejí. Vše má svůj důvod,“ nechal se slyšet. Své zdraví by rozhodně nerad podceňoval a v tomto případě to zkrátka nešlo jinak, než nastoupit do nemocnice.

V narkóze prý mluvil o ženách a víně

Roman Tomeš už je po operaci. S fotografií přímo z nemocničního lůžka se pochlubil na své sociální síti, kde napsal, že se cítí poměrně dobře.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Roman Tomeš (@romantomes.cz)

„Není nic lepšího, než se vzbudit po operaci! Prý jsem při probouzení říkal něco o víně a ženskejch! Nic z toho si opět samozřejmě nepamatuju! Ale jelikož prý většinou lidi říkají různé prasárny, dopadl jsem ještě docela dobře!“ směje se herec.

Doplnil, že je už letitým sběratelem kýl, rád by ale tuto soutěž už ukončil a příště se do nemocnice podíval maximálně jako doprovod do porodnice.

„Ale jsou tu na mě v nemocnici moc hodní. Chtělo se mi celkem říct, že se tam budu rád vracet,“ doplnil na závěr. Nejen jeho sledující na instagramu, ale především jeho přátelé a rodina nejspíš doufají, že to nebude nutné.

Zdroj: Super, Aplausin

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články