Míša ze Sestřiček ví, jak pobavit celý štáb. A podařilo se jí to na výbornou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Adela Gondikova
Zdroj: Profimedia

Doba pandemie je náročná. Důležité je však držet si úsměv na tváři. A přesně o to se snažila i známá česká herečka a moderátorka. Nejen že pobavila sama sebe, ale pobavila také celý štáb při natáčení oblíbeného seriálu.

Adéla Gondíková je česká herečka a moderátorka. V mládí se rozhodla pro studium Pražské konzervatoře, tu ovšem bohužel nedostudovala. Nejvíce se proslavila jako moderátorka pořadu Snídaně s Novou nebo Rady ptáka Loskutáka.

Ví, jak se postarat o zábavu

Ačkoliv vidíte seriál Sestřičky vždy až ve finální podobě, samotné natáčení může být pěkně zdlouhavé. Nejlepší věcí je pak nějaký ten vtípek, kterým pobavíte nejen sebe, ale i všechny kolem vás.

Natáčení seriálů probíhá aktuálně za přísných hygienických podmínek. Dlouhé hodiny v rouškách můžou být doopravdy náročné stejně jako neustálé sundávání ochranných prostředků, když se chcete občerstvit.

A přesně tento problém vyřešila herečka po svém. Do své roušky si totiž udělala díru, kterou prostrčila brčko a mohla tak pít i s ochranným prostředkem na ústech. Tímto výmyslem odbourala nejen kolegy, ale i celý štáb.

Všem je nám jasné, že po tomto vtípku roušku vyměnila za novou. Samotná sestřička totiž ví, že by se s touto rouškou před nebezpečným virem dvakrát neochránila.

Dvě rodiny

Adéla se ve svém životě pohybuje mezi dvěma rodinami. Více než seriálové rodince se samozřejmě věnuje té své v soukromém životě. V rozhovoru pro iPrima byla dotázána, zda si náhodou neplánuje pořídit další miminko, v seriálu se totiž o jedno stará.

„My jsme si teď v podstatě jedno mimino domů pořídili, štěně retrívra. Chodím nakupovat hračky, protože je rychle ničí, tím ho přestávají zajímat, a tak se pídí po všem, co ho zaujme, rohy, skříně,“ dodala krásná herečka.

Se štěnětem má Adéla doopravdy o zábavu postaráno. Na svém instagramovém profilu se před nedávnem podělila o příspěvek, ve kterém je pejsek až po hlavu zahrabaný v poli. Je nám jasné, že musel hned po procházce absolvovat povinnou koupel.

Autor: Štěpán Pacík

Zdroj: Instagram, iPrima


Související články