Míša Nosková ukázala hrudník v malých plavkách i tílkách bez podprsenky. Pánové to oceňují

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michaela Noskova
Zdroj: Nextfoto

Michaela Nosková se za své přednosti rozhodně nestydí. Na svých sociálních sítích to dokazuje prakticky denně. A pánové z jejích odvážných příspěvků šílí. Muzikálová zpěvačka sice na svá prsa upozorňuje zdánlivě nenápadně, je ale jasné, čeho se snaží dosáhnout.

Po porodu dcery Jasněnky sice nějaký čas trvalo, než šla nabraná kila dolů, už v říjnu loňského roku ale Nosková prohlásila, že se sama se sebou cítí fyzicky i psychicky velmi spokojená. A od té doby se nic nezměnilo.

Naopak své sebevědomí velmi často Míša dokazuje na sociálních sítích. Její sledující tak mají velmi často možnost vidět, jak si svého těla hudebnice váží. Nebo spíše jak ho využívá k tomu, aby získala na instagramu co nejvíce srdíček.

Plavky jí jsou prý malé

Plavková sezóna je v plném proudu. Míša ale po porodu ještě stále kojí a její prsa se tak do plavek téměř nemohou vejít. Ona si toho je vědoma a ještě na to úmyslně upozornila na sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Nosková (@michaela.noskova)

„Jediná nevýhoda, když jste chodící potravinová banka pro dítě, je ta, že vám jsou občas plavky malé,“ napsala se smíchem a přiložila jako důkaz fotku. Je třeba ale uznat, že postavu má Nosková dokonalou a nemá se za co stydět.

Přehlídka tílek

V dalším příspěvku Michaela ukazuje sledujícím několik tílek, které si zkoušela v obchodě. Na fotkách ale více než samotné oblečení bije do očí to, že si je zpěvačka zkoušela bez podprsenky. Pánové to ale oceňují.

„Myslím, že ta tílka jsou TOP. A to, co je pod tílkem, tak je HOT,“ napsal jeden z uživatelů. „Míša ví, jak na to,“ přidává se další. Nějaké té pochvaly se dočkala Nosková také od dam, převažují ale komentáře pánské a není se čemu divit.

Zpěvačka se jednoduše nebojí své ženské zbraně využít a upozornit na ně. Očividně to ale na její fanoušky stále platí a nikdo si zatím nestěžoval. Nemá tak jediný důvod s podobnou prezentací přestávat.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články