Míša Nosková se vyjádřila k tomu, že má snoubence v zemi, kde zuří válka. Přitom brzy porodí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
michaela noskova
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Míša Nosková už to má za pár. Se svým partnerem Jindřichem Čandou očekávají prvního potomka. Některá média ale tvrdí, že mají krizi a Čanda utíká do války, místo aby byl s rodinou.

Snoubenec Michaely měl uprchnout až do Afriky, a to v době, kdy Míša začíná 9. měsíc těhotenství. Čanda měl také odletět do Etiopie, aby zde podpořil vládní jednotky. V Etiopii zuří občanská válka, ale jak napsal server TN.cz, tato informace není zcela pravdivá.

Rozhodování mezi rodinou a pomocí

Na jedné straně se oba těší na prvního společného potomka, na straně druhé může Čanda pomoci v zemi, kde zuří válka. Není to jednoduché rozhodování, nakonec ale snoubenec muzikálové zpěvačky zůstal doma u své partnerky.

Míša Nosková s partnerem na veřejnosti vystupovali jako pár, který je stabilní. Několik novinek oznámili v rychlém sledu – nejdříve zasnoubení a poté těhotenství. I přesto se našli tací, kteří si myslí, že mají ve vztahu krizi, a proto se Čanda rozhodl odletět.

Jindřich měl vycestovat hned na několik týdnů do Afriky, kde měl pomáhat vládním jednotkám v Etiopii. „Informaci nemohu popřít, každopádně v současné době nespatřuji důvod to rozebírat,“ řekl pro TN.cz Jindřich. Více toho neprozradil, za to jeho snoubenka ano.

Jindřich podle jejích slov opravdu dostal nabídku, nakonec ji ale nepřijal. „Myslím, že lidé zbytečně hledají negativní věci tam, kde nejsou. Upřímně, pro mne byla představa, že tady Jindřich tři týdny nebude a nebudu se s ním schopna jakkoli spojit, v podstatě naprosto šílená,“ řekla zpěvačka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Nosková (@michaela.noskova)

O nabídce dlouho uvažovali

„Není to poprvé, co taková nabídka přišla, nebyla jsem vlastně překvapená, nicméně je to poprvé, kdy jsme o tom kvůli tíživé finanční situaci spojené s dnešní dobou uvažovali,“ přiznala se nastávající maminka, která už má pořádné bříško.

Míša na to konto zveřejnila společný snímek na Instagramu. Leží na něm na zádech, její snoubenec je opřený o její vypouklé břicho. Jediné, co podle všeho shání na poslední chvíli, je postýlka. „Tak už to máme za opravdu malou chvilku… Uteklo to… A jediná komplikace nastala, že nám nevyšla postýlka… Takže urgentně sháníme,“ připsala k fotografii.

Jindřich má z předchozího vztahu děti, které berou jeho práci jako něco, co může skutečně pomoci, a svého tátu berou jako hrdinu. Zpěvačka byla velmi překvapená jejich názory, strach o tatínka jde stranou a přemýšlí nad ním jako o někom, kdo pomáhá, kde je potřeba.

Zdroj: TN.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články