Míša Kuklová měla tak oteklou tvář, že ji nepoznal ani vlastní telefon. Ohrozilo to i představení

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kuklova Michaela
Zdroj: Nextfoto

Michaela Kuklová patří mezi ty herečky, které vypadají, že snad nestárnou. I v 54 letech působí stále jako princezna Jasněnka. To neplatí, když ji začnou trápit zuby. Potom ji, podle vlastních slov, ani její telefon nepozná. Naštěstí už je ale zase v pořádku.


Michaela Kuklová je sympatická herečka. Více než ve filmech či v seriálech ji ale diváci v současné době mohou vidět na prknech dokonce několika divadel.

Potrápil ji bolavý zub

Jak ale herečka v úterý přiznala na svém instagramu, jedno z představení, ve kterém hraje, se ocitlo ze dne na den v ohrožení. A nemohl za to nikdo jiný než bolavý zub.

„V neděli mi na pohotovosti řezali dáseň, moc mi pomohli, mám antibiotika a vypadám příšerně,“ uvedla na svém profilu krásná herečka.

Byla úplně k nepoznání

„Oteklá tak, že mě vlastní mobil nepoznává,“ dodala. Narážela zřejmě na to, že má na telefonu nastaveno odemykání obličejem. To ale na její deformovaný obličej nefungovalo.

A vlastně ani není divu. Jak je vidět na fotkách, které zveřejnil deník Blesk, Míša byla opravdu k nepoznání. Za obrovským otokem a povislým koutkem by krásnou princeznu poznal jen málokdo.

Představení ale zvládla odehrát

Naštěstí vše dopadlo dobře a zájezd na Moravu, kde se diváci těšili na divadelní hru Když se zhasne, se nakonec uskutečnil. A Michaela jako velká profesionálka zvládla představení s přehledem odehrát.

„I když jsem ještě nesplaskla úplně, stejně jsem jela hrát. Foto je z prvního představení v Hulíně a včera byl Vsetín,“ napsala sympatická herečka k fotografii, kde je zachycena v lehce pikantní situaci s hercem Lukášem Langmaierem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Kuklová (@michaelakuklova.official)

Představení to evidentně bude velmi zajímavé. Nyní už si ale hodlá Kuklová dopřát konečně zasloužený odpočinek, po kterém se snad dá už úplně do pořádku.

Zdroj: Instagram, Blesk, Frekvence1

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články