Miroslav Šimůnek prý po konci na Primě musel brát desítky prášků denně. Dostala ho z toho krásná snoubenka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
mirek simunek
Zdroj: Profimedia

Moderátor a herec Miroslav Šimůnek musel změnit svůj život. Ne, že by si stěžoval, nedávno skončil na televizi Prima, přestěhoval se do Brna, chvíli vozil pizzu, a nakonec zakotvil v realitách.


Pomalu se mu rozjíždí vlastní agentura a daří se mu také v osobním životě. Mirka znáte především jako pohádkové prince, například z filmu Z pekla štěstí, a nyní se pochlubil svou snoubenkou Alicí, která mu pomohla vyhrabat se z toho nejhoršího. V médiích se ale objevily i jiné informace.

Po konci na Primě musel zobat desítky prášků

V médiích se psalo, že herec po skončení na televizi Prima musel denně polykat několik desítek prášků a bojoval se závislostí na lécích na spaní. Byla to pro něj velmi těžká doba, ze které ho dostala právě jeho již snoubenka Alice, se kterou je více než rok a půl.

„Oficiálně jsme spolu rok a půl, svatba je na spadnutí, budeme se brát už za pár měsíců,“ pochlubil se pro server expres.cz Šimůnek. „Máme se spolu opravdu dobře, jsem šťastná, že je Mirek v pořádku a funguje, přála jsem si to, a proto jsem mu pomohla,“ řekla Alice.

O svém soukromí ale ani jeden moc mluvit nechce. „Své soukromí si ale střežíme. Nechceme, aby se o nás tolik psalo, ten klid je nejvíc, Mirek ho potřebuje a já jsem za něj také vděčná,“ řekla brunetka, která se věnuje hlavně charitativní činnosti.

Šimůnek se našel na trhu s realitami

Na svém profilu na Instagramu Mirek nabízí nemovitosti nejen u nás, ale také v zahraničí. Expresu řekl, že v realitách se pohybuje už přes půl roku a práce ho nesmírně baví. „Spolupracuji se šesti realitkami v Česku, z toho s jednou exkluzivně, a s jednou realitkou v Turecku, kde mám kamarádku.“

„Začal jsem před půl rokem, podařilo se nám něco prodat a teď máme 170 milionové nemovitosti, to už stojí za to. Mojí prací je spojovat lidi. Baví mě to, rád lidem pomáhám,“ chválí si novou práci Mirek. Sám řekl, že si musí vydělávat, když je dnes kultura ohroženým odvětvím.

„Pro kulturu je teď specifická doba. Spousta divadel se ruší, akce příliš nejsou, a když už nějaká je, je to svátek pro všechny. Kulturní život se pozastavil, musím si vydělávat jinak, ale zároveň startuji nový projekt, který mám v hlavě už nějaké čtyři roky.“ A o co vlastně jde?

„V únoru s mým společníkem startujeme uměleckou, zprostředkovatelskou a produkční agenturu. V nabídce budeme mít úplně vše. Dirigenty, klubové pořady, výrobu spotů, moderátory, pořady pro děti, ale i divadelní představení či kapely,“ přiblížil herec své plány do budoucna.

Zdroj: expres.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články