Martin Donutil a Sára Affašová budou rodiči. Těhotenství oznámili láskyplnou fotografií

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
martin donutil sara affasova
Zdroj: Profimedia

Na Den matek se Sára Affašová rozhodla sdílet krásnou novinku. S partnerem Martinem Donutilem, synem herce Miroslava Donutila, se těší na prvního potomka. Nedávno herečka vyprávěla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, jak probíhalo jejich seznámení a zejména oznámení rodinám. Nyní se ukázalo, že bylo více než na čase, protože následovalo oznámení těhotenství.

Seznámili se spolu v roce 2020 na prknech, která znamenají svět. Osudné se jim stalo setkání v představeních Městských divadel pražských. Od té doby jejich láska jen kvete a o společném potomkovi mluvili již minulý rok.

Rodina ji přijala hezky

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se herečka rozpovídala o seznámení s Martinovou rodinou. Rodina ji prý přijala moc hezky. Tchán Miroslav Donutil ji přijal do rodiny s tím, že je rád, že se dali dohromady.

U Sářiny rodiny to bylo trochu jiné, protože byl Martin prvním mužem, kterého představila otci. Ten je totiž ze Sýrie a zastává tradiční hodnoty.

Představení partnera je u nich v rodině bráno vážně a je to významný rituál. Jak je vidět, bylo více než na čase oficiálně představit Martina jako svého životního partnera.

Následovalo totiž mnohem důležitější oznámení! Sára je totiž těhotná!

Krásný Den matek

Sára přidala na Den matek příspěvek na instagram, ve kterém oznámila své těhotenství.

e

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sára Affašová (@saraaffasova)

Pokud by někdo snad byl na pochybách, zda se herečka jen o trochu více nenajedla, doplnila příspěvek výmluvnými hastagy „pupík“ a „pregnant“.

Na společné fotografii v lese stojí herečka s Martinem, který u ní klečí a líbá jí bříško. Je vidět, že se dvojice na miminko velmi těší a my jí moc gratulujeme!

Zdroje: Blesk, Instagram, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články