Miro Šmajda vyměnil mikrofon za foťák. Když má volno, fotí erotické snímky

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
miro smajda
Zdroj: Nextfoto

Miro Šmajdu si všichni pamatují z pěvecké soutěže SuperStar, kde ohromil nejen svým hlasem, ale také svým vzhledem. Byly pro něj typické jeho delší rozcuchané vlasy. Nyní je Miro dospělým mužem, který ví, co chce. A kromě zpěvu a skládání textů se věnuje ještě další činnosti – v době svého volna fotí erotické snímky pro Playboy.

Jak taková spolupráce vypadá a je to opravdu jen o erotice? Zpěvák prozradil, co ho aktuálně baví. 

Fotit erotické snímky je snem každého muže

Miro Šmajda se proslavil zpěvem, ale také skládáním textů. Nyní se pustil do nové výzvy, začal fotit erotické fotografie. Jak ale říká, není to pouze o prvoplánové erotice. To prý není záměr. 

Je super, že se vše dá krásně prodat a zakomponovat do fotek tak, že je to zčásti fashion a zčásti beauty glamour. Není to jen o tom ‚pojďme se tady vykozit a ukázat zadek‘. Je tam estetická i umělecká stránka, to mě na tom baví,“ řekl v rozhovoru pro iDNES.cz.

A protože je Playboy médium, které zná každý náctiletý kluk, i Miro se přiznal, že si holky prohlížel. Proto si myslí, že si splnil sen mnoha mužů i žen. „Když k tomu přijdete a jste najednou v pozici toho pracujícího člověka, který fotí, vůbec tam není prostor na to nějakým způsobem řešit něčí křivky.“

A splnil si kromě tohoto ještě další sny? „Jeden den si můžu říct, že by chtěl hrát na festivalu pro dvacet tisíc lidí. Pak se to povede, a další den si řeknu, že teď bych si chtěl na zahradě vykopat ředkev a dát si jablko, a budu možná šťastnější,“ přemýšlí nad pojetím toho, jestli toho dokázal dost. 

Chci dělat všechno, co má smysl 

„Chci všechno dělat naplno. I kdybych hrál pro pět lidí nebo pro dvacet tisíc, když budu fotit projekt a budu ho dělat zadarmo, ale bude mít smysl, bude to třeba něco charitativního, nějaký hezký kalendář, který se pak prodá a někomu pomůže, nebo to bude zase nějaká hezká titulka pro Playboy, vše bude super,“ raduje se Šmajda, který je zároveň milovníkem hudby. 

Nezáleží mu přitom na stylu, i když si pamatujeme, že má rád Europe nebo kapelu Bon Jovi. „Já jsem v podstatě vždycky poslouchal všechno. Moc rád si třeba zapnu klasiku, miluji Antonína Dvořáka, miluji Vivaldiho, Paganiniho a tak dál. Ale myslím si, že v každé muzice si člověk dokáže něco najít, i když si zapnu třeba dobrej rap.“

Miluje také cestování, ale nejezdí do resortů, kde to podle něj vypadá všude stejně. „Nemyslím cestování jako turista, ale spíš jako cestovatel, jako vysloveně pankáč. Protože tak člověk regulérně pozná tu autenticitu těch míst, pozná kulturu, jídlo, zvyky a tak dál, což v resortech nepozná.“ 

Zdroj: iDNES

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články