Miro Šmajda ukázal fotku ze svatby s maminkou. Popřál jí i ke Dni matek

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
miro smajda
Zdroj: Nextfoto

Nedělní svátek a především Den matek donutil spoustu celebrit k napsání láskyplných příspěvků určených právě maminkám. Jednou z nich byl i zpěvák Miro Šmajda, který se svou maminkou také pochlubil.

Miro Šmajda se poprvé objevil v pěvecké soutěži SuperStar, od té doby o něm nebylo moc slyšet. Stále ale vystupuje se svou kapelou a věnuje se autorské hudbě. Svým fanouškům na instagramu teď udělal radost snímky, na kterých je se svou maminkou.

Svou maminku miluje nade všechno

Mira Šmajdu si možná pamatujete jako osobitého mladíka, kterého zdobily dredy. Ty jsou již dávno passé, Miro má krátký blonďatý sestřih a jeho styl oblékání vypovídá také o tom, jakou hudbu hraje a zpívá.

První snímek je velmi roztomilý, protože na něm Miro svou mamku objímá kolem krku a zároveň jí dává polibek na tvář. Maminka je určitě potěšená, alespoň podle výrazu v obličeji. Vypadá to, že jsou zrovna na procházce.

Na dalším snímku jsou oba vyfocení na svatbě. Oba jsou vidět v celé své kráse, Miro je oblečený do tmavého oblečení, úsměv mu září na tváři. Jeho maminka umí skvěle pózovat, ukázala se z boku a přitom se také usmívá. Atmosféru společenské události na fotografii dotváří i použitý černobílý filtr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miro Smajda (@miro.smajda)

Rozchod po třech letech, fanynky mají šanci

Sám Miro se ale ženit nebude. V prosinci loňského roku se po několika letech rozešel se svou přítelkyní Katkou, která se věnuje fotografování. Slovenský zpěvák se s ní seznámil v Asii, kam na několik týdnů odcestoval. Pěl na ni pouze superlativy.

„Kačenka je nejenom skvělý parťák, ale stejný blázen jako já. Úplně stejně to cítí. Jak říká, jsme ve fázi scházení a já to respektuji,“ popsal již dříve Šmajda pro Blesk. Tomu všemu už je několik měsíců konec. Sám se ale začal věnovat fotografii.

„Fotím už asi čtyři roky, ale vždy to bylo jen na cestách. Tohle bylo focení portrétů a moc mě to bavilo. Fotil jsem u sebe doma na Vinohradech, kde jsem si udělal ateliér,“ prozradil Miro, který fotil kalendář Klíč k úsměvu. Fanynky tak mohou dostat srdce tohoto fešáka.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články