Mirai vyrazil ven v nevšedním outfitu a novém bouráku. Z toho, jak teď vypadá, vám spadne brada

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
mirai navrátil
Zdroj: Profimedia

Skupina Mirai se proslavila hity jako Otchi nebo Když nemůžeš, tak přidej. V loňském roce zvítězila partička mladíků jako objev roku v anketě Český slavík. Sláva jim ale do hlavy nestoupla.

Mirai je nejen jménem kapely, ale také křestním jménem Miraie Navrátila, jejího frontmana, zpěváka a kytaristy. A i když ho fanynky milují, hudbou se prozatím neuživí. Proto začal pracovat tak, jak si přál už jako malý kluk.

Nebyl to sen každého z vás?

I když je to vtipné, snad každý malý kluk si někdy řekl, že bude jednou popelářem. Že bude stát na stupačkách v autě, popojíždět po ulici a vysypávat popelnice. A stejně tak to měl i Mirai.

„Nějak se živit musím,“ připsal k fotce na Instagramu, na které stojí u popelářského auta v oranžovo-zelené kombinéze. „Dětský sen splněn,“ dodal. I když mnozí by se možná za takové povolání styděli, Mirai ví, že není důvod.

Na jednu stranu je slavný kytarista, který je obdivován fanynkami, na druhé straně pomáhá s tím, co zkrátka někdo dělat musí, a rozhodně to není žádná ostuda. Není však jasné, jestli se tak Mirai skutečně teď živí, nebo šlo jen o pózování na fotku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mirai Navrátil (@mirainavratil)

Fanoušci to berou s humorem

U instagramové fotografie se objevily desítky komentářů. Někteří se usmívají nad tím, jaké sny měl zpěvák jako malý, jiní mu sdílí respekt za to, co dělá.

Asi největší úspěch si vysloužila uniforma, která pohlednému mladíkovi sluší. Tedy rozhodně ne tolik, jako černá kožená bunda z jeho vystoupení, ale je třeba uznat, že i jako popelář má Mirai něco do sebe.

V budoucnu se snad můžeme těšit na to, že ho opět uvidíme na pódiu s kytarou.

Ale kdo ví, třeba bude mít nějaká ta fanynka štěstí a bude se s ním moci vyfotit v jeho novém pracovním úboru, až přijede vysypat popelnici před jejím domem.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články