Mirai Navrátil se s přítelkyní vydal na koncert. Pro tuto příležitost se perfektně sladili

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
mirai
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Dlouho trvalo zpěváku Mirai Navrátilovi, než ukázal svou partnerku Míšu. Nejspíše věděl proč! Od té doby je pod drobnohledem a nesmí se k žádné jiné ženě přiblížit. Mirai si tuto odvrácenou stranu slávy vyzkoušel v říjnu minulého roku, kdy jej spojovali s další účastnicí StarDance Marikou Šoposkou. Vztah Miraie a Míši to ustál a na koncert Imagine Dragons se společně sladili i oblečením.

Ze StarDance musel Mirai odstoupit kvůli pravidlům, která stanovila, že účastníci nesmí dvakrát chybět. Mirai kvůli covidu bohužel tuto podmínku nesplnil a musel skončit. I tak stihl menší skandál.

Taneční partneři měli k sobě blízko

Hned po začátku jedenácté řady šli všichni účastníci na tradiční oslavu a právě zde byli Mirai a Marika zachyceni, jak k sobě mají hodně blízko.

Mirai však jakékoliv domněnky o nevěře dementoval. „Nic dramatického tam neproběhlo. Normálně jsme šli všichni na večeři a bylo to příjemné. Nepotřebuji si dávat na něco pozor, není na co,“ uvedl pro Super.

Ale zároveň přiznal, že partnerka z fotek radost neměla. „Přítelkyně byla trochu naštvaná a chytli jsme se kvůli tomu, ale neměla důvod. S Marikou jsme jen kolegové na tanečním parketu,“ uvedl Mirai pro deník Blesk.

Doma ale vše vyřešili a Mirai následně řekl, že si to doma vyříkali a již není třeba věc dále rozebírat.

Míša je krásná žena, což mohli fanoušci Miraie vidět na fotkách z Mallorky. Zpěvák tedy asi nemá úplně důvody pokoušet svůj vztah.

Na koncert se sladili

Mediální krizi ustáli a vydali se společně do Letňan na koncert skupiny Imagine Dragons. Z této události sdílela Míša fotku a fanoušci si hned všimli, jak se krásně sladili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mikaela (@michaela_buschova)

Na vysmáté zamilované fotce jsou Mirai a Míša oba ve žlutých košilích. Bylo tedy jasné, kdo ke komu patří. Krize v tomto vztahu, alespoň dle fotek, určitě nehrozí a dvojice si koncert jistě užila.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články