Mirai Navrátil řádil svlečený na sněhu. V mínusových teplotách chodil po horách

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
mirai navratil
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Mirai Navrátil je velmi oblíbený zpěvák, který se svou kapelou slaví úspěchy hlavně v tuzemsku. V Českém slavíkovi získala kapela ocenění, Mirai se nyní vydal na hory.

Nebyla to ale jen tak ledajaká procházka, ale Mirai se s kolegy svlékl do půl těla a vyrazil do sněhu. Na Lysé hoře, kde si nechal udělat i fotografii, bylo v té době mínus devět stupňů. Mirai ale vypadá odhodlaně, protože je teprve na startu.

S Lysou horou je spojený otužilec Čupa

Mirai je na snímku nejen se svým kamarádem, ale nechal se zvěčnit hlavně s Jánem Čupou, který je dnes již legendou, co se týče pochodů na Lysou horu. Právě on se pokaždé chystá na horu do poloviny těla svlečený.

A proto už má celou trasu za sebou, zatímco kluci se teprve na pochod chystají, Čupa má celé tělo červené, protože už dostalo zabrat. Vedle „bílých“ kluků tak docela svítí. Komentáře fanoušků jsou velmi obdivuhodné, někteří pana Čupu poznali, jiní by si chtěli vyjít s Miraiem na Sněžku.

Samozřejmě přišly také komentáře, ve kterých je sledujícím zima jen od pohledu, protože při této teplotě se člověk cítí nejlépe doma pod peřinou. Mirai, stejně jako ostatní osobnosti, otužuje své tělo. Nejpřirozenějším pohybem pro člověka je chůze, a proto i on zvolil tuto variantu.

Jako doma je ale mezi fanoušky na podiích velkých scén. Má velmi úspěšnou kapelu, se kterou každý rok vyráží nejen na festivaly, ale také do krytých hal, aby fanouškům představil své největší hity.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mirai Navrátil (@mirainavratil)

I přes spekulace je s přítelkyní šťastný

Zúčastnil se také taneční soutěže StarDance, bohužel ale po dvou neúčastech kvůli koronaviru musel úplně skončit. Mezi diváky byl však oblíbený, i když tanec nepatří mezi jeho silné disciplíny. Jednu chvíli byl dokonce spojovaný s herečkou Marikou Šoposkou, která také tančila.

Mirai ale má stálou přítelkyni, a je ve vztahu spokojený. Před týdnem se svou Míšou zveřejnil fotografii ke třetímu výročí jejich vztahu. Mnozí z jeho slov pochopili, že se rozešli. Na snímku se Mirai neusmívá, což také vyvolalo otázky, jestli tomu tak opravdu není.

Míša i Mirai ale tuto spekulaci vyvrátili a doufají, že ještě několik let spolu vydrží. Mirai se svou láskou k Míše netají, kromě toho na jeho instagramu můžete vidět také střípky z pracovních povinností.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články