Mirai Navrátil je poslední dobou ve stresu. Na dovolené v Japonsku se alespoň trochu odreagoval

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Mirai Navratil
Zdroj: Nextfoto

Frontman skupiny Mirai toho nemá v poslední době málo. Kromě koncertování se totiž má na některých akcích věnovat také tanci, z něhož má trochu hrůzu. Odpočinout od stresu si nedávno odletěl do Japonska. Na své sociální síti se svěřil lidem s tím, jak si pobyt v zahraničí užil a co mu bude po návratu do Čech chybět nejvíce.

Kapela Mirai vystoupí 10. března na rozhlasovém plese v pražském Obecním domě. „Budu tam poprvé od StarDance tančit. Mám z toho už teď trochu osypky. Letím do Japonska, a pak budu mít pár dní s Lenkou Norou Návorkovou, abychom nahodili veškerou formu,“ přiznal se frontman skupiny v rozhovoru pro Český rozhlas.

Kromě tohoto stresu si Mirai potřeboval odpočinout i od dalších náročných aktivit. Deníku se například svěřil, že právě prochází výcvikem PPL (pilotní průkaz soukromého pilota). „Teď jsem dva měsíce nelétal, protože jsem si dvakrát zlomil ruku. Jsem ale zhruba v půlce výcviku,“ uvedl na začátku února.

Problémy s pamětí

Od veškerého stresu se rozhodl dát si pauzu a odcestovat na čas do zahraničí. Ještě předtím si ale musel na své cesty zabalit. A to pro něj podle všeho není někdy vůbec snadné.

„Jsem dost rychlý a jsem schopný se sbalit třeba za tři minuty. Ale když se musím připravit, mít některé věci a na nic nezapomenout, tak mi to trvá mnohem déle než u normálního člověka,“ přiznal se pro TV Nova. Doplnil, že mnohokrát na spoustu věcí zapomene.

Naštěstí se i tak jeho výlet do zahraničí tentokrát obešel bez problémů. V Japonsku si oblíbil nejen zdejší kulturu, ale především jídlo. Právě to mu bude podle všeho po návratu do Čech chybět nejvíce. Sice si může některé japonské pochoutky dát i u nás, na originální restaurace v zemi to ale nemá.

Vychválil rychlé vlaky a vyfotil se před „svým“ podnikem

„V Japonsku je všechno. Nesmyslné gastro, kytary nebo třeba vlaky, kterými bychom byli z Prahy v Brně za půl hodiny. A ne za 3 jako u nás. Neviděl jsem tu v Tokiu, kde žije skoro 40 mega lidí, zatím vajgl na zemi,“ pochválil hudebník zemi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mirai Navrátil (@mirainavratil)

Na sociální sítě pak přidal několik fotografií, na kterých je vyfocen před místními památkami, chlubí se jídlem z japonských restaurací nebo stojí před podnikem, který stejně jako on nese jméno Mirai. Je vidět, že výlet si zpěvák užil a alespoň na chvíli se odreagoval od stresu, který ho opět po návratu do Čech čeká.

„Miluju to a doporučuju. Jen je teda těžké přestat se ládovat vším a loučit se. Nicméně platí, že všude dobře, doma nejlíp,“ doplňuje frontman hudební skupiny závěrem.

Zdroj: Instagram, TV Nova, Deník, Český rozhlas

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články