Milla Jovovich venčí mazlíčky s bizarními jmény. Jeden z nich se podobá manželovi tak moc, že se tím baví celý internet

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Milla Jovovich
Milla Jovovich

Její srdce je otevřené nejen lidské lásce, ale i té zvířecí. Úspěšná herečka Milla Jovovich má doma hned tři psí krasavce. Všechny si adoptovala z útulků a dala jim velmi netradiční jména, která odůvodnila zajímavým způsobem.

Milla Jovovich se narodila na Ukrajině, ale s rodiči emigrovala do Spojených států, když jí bylo pět let. Než se z ní stala herečka, dobyla modelingová mola, a to už ve dvanácti letech.

Na svém kontě má desítky rolí a podle odhadů činí její jmění okolo 36 milionů dolarů.

Psa přirovnala k lordovi

Od poloviny devadesátých let patří k nejoblíbenějším nejen herečkám, ale i modelkám. Spolupracuje s nejlepšími módními značkami světa. Do filmového světa se zapsala rolemi ve filmech Johanka z Arku, Pátý element či Resident Evil.

Úspěšná modelka a herečka má velké srdce i pro své zvířecí mazlíčky. Doma má tři pejsky, všechny si postupně adoptovala z útulků.

Začala rokem 2007, kdy si adoptovala knírače obrovského, který byl pojmenován podle Olivera Cromwella, lorda, který chránil Anglii, Skotsko a Irsko a žil od roku 1599 do roku 1658.

Podle herečky vypadal přesně jako její psík, takže jméno bylo jasné. Nicméně dodala, že někteří její přátelé z Irska se urazili, když důležitou postavu jejich dějin přirovnala ke svému psovi.

To by asi neměli vidět, jak Milla zdobí svého psa různými kousky oblečení. Na legraci ji zřejmě užije.

Zdroj: Profimedia

Jména podle zeleniny

Do rodiny herečky vstoupili další dva pejskové o sedm let později, když adoptovala hned dva najednou.

Zamilovala si o trochu menší rasu, a to maltézského psíka. První se jmenuje Sweet Potato, v překladu sladká brambora. Herečka jej pojmenovala takto, protože jí přišel tak moc roztomilý a malý jako právě brambora. Zajímavé odůvodnění.

Druhého psíka stejné rasy pojmenovala hereččina dcera Ever a jmenuje se Maya Papaya. Rodina herečky si zřejmě libuje ve jménech podle ovoce a zeleniny.

Pro herečku a její rodinu jsou jejich tři psi velmi důležití a herečka je také velkou zastánkyní adopcí z útulku.

Jeden z jejích psů je navíc stejně kudrnatý jako její manžel, což při prohlížení fotek z procházky vyvolává úsměvy. Lidem se líbí, že i v tomto případě u jejich černého psa platí, že „jaký pán, takový pes“.

Dle jejího názoru si každý pes zaslouží šanci a žádný by neměl trpět v útulcích. Ukrajinská kráska tak jde příkladem nejen svým dětem, ale i fanouškům, kteří ji za to zbožňují.

Autor: Barbora Turková

Související články