Miley Cyrus měla doma mazlíčka, kterého si jiní dávají k obědu. Ona s ním ale prováděla úplně jiné kousky

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
miley cyrus
miley cyrus

Jestli je někdo opravdu velkým milovníkem zvířat, tak je to bezesporu herečka a zpěvačka Miley Cyrus. Známá provokatérka má doma několik zajímavých domácích mazlíčků, včetně prasete Bubby Sue.

Miley Cyrus je známá nejen jako herečka a zpěvačka, ale také jako dívka, která se nebojí experimentovat a ráda na pódiu i mimo něj šokuje.

Ví se o ní i to, že je velká ochránkyně zvířat. Společně se svým bývalým partnerem Liamem Hemsworthem se stala vegankou a zvířata tvoří velkou součást jejího života.

Zpěvačka o svých zvířecích mazlíčcích často mluví jako o dětech a nutno dodat, že je poctivou zvířecí mámou.

Cestuje a jezdí s nimi po celém světě. Počet jejich mazlíčků se často mění, protože si stále pořizuje nové a nové lásky.

Nyní má několik psů a koček, vlastnila rybičku, a dokonce i miniprastáko. Svou lásku k nim dokazuje, že se často zapojuje do charitativních akcí organizace PETA.

S prasátkem klidně i do postele

Doma měla třeba i roztomilé miniprasátko Bubbu Sue, které si klidně vezme i sebou do postele. To si adoptovala v roce 2014 a do povědomí celého světa se dostala díky titulní stránce časopisu Paper Magazine o rok později. Miley s ním pózovala zcela nahá, a prasátko se tak stalo velkou celebritou.

Jenže v roce 2019 Miley prostřednictvím sociálních sítí oznámila, že její milovaná Bubba Sue zemřela. Svému oblíbenému mazlíčkovi poděkovala za spoustu smíchu a krásných let.

Miley si prasátko pořídila v době, kdy se musela rozloučit se svým milovaným pejskem Floydem.

Zdroj: Profimedia

Oblíbeného mazlíčka zabil kojot

Floyd byl velmi zajímavý a netradiční díky své rase. Byl to totiž Aljašský klee kai, kterého si pořídila v roce 2011. Jenže o tři roky později tragicky zemřel, když ho zabil kojot.

Miley svou lásku k němu dokázala i písní a později přiznala, že byl jejím nejoblíbenějším domácím mazlíčkem.

Zpěvačka má doma třeba ještě kočky Shanti, které založila její vlastní Instagram, a Harlem. V roce 2015 jí zemřela oblíbená rybička Pablow, jíž rovněž věnovala písničku.

Dále má několik psů, několik jich vlastní společně se svým ex, který byl rovněž velkým zvířecím opatrovníkem.

Pejska zachránila před smrtí

Krátce poté, co zemřel Floyd, dala Miley její matka nového psa. Miley se ho ale pár měsíců na to vzdala, protože ještě nebyla připravena.

V roce 2012 přišlo do jejího života štěňátko Lila. To se ale nesneslo s buldokem jejího přítele Ziggym. Ten Lilu napadl, a proto musel v roce 2012 odejít do nového domova.

Dobře ale dopadl příběh o fence Barbie. Tu zpěvačka zachránila v roce 2016, když měla Barbie posloužit k laboratorním účelům a měla být k dispozici na testování.

To se ale Miley vůbec nelíbilo a Barbie je od 2016 hrdou členkou její domácnosti. Zpěvačka zkrátka dokazuje, že každé zvíře má u ní právo na šťastný život.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články