Milan Peroutka zveřejnil znepokojivou fotku, na níž je celý zakrvácený. I vy vyjeknete hrůzou

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
milan peroutka
milan peroutka

Zpěvák Milan Peroutka umí pěkně šokovat. Naposledy se mu to povedlo díky fotografii, kterou zveřejnil na své sociální síti Instagram. Snímek, na němž je zachycen celý zakrvácený, vyvolává na první pohled obavy. Na ten druhý naštěstí člověku hned dojde, že vše je trochu jinak.

Milan a jeho kapela Perutě totiž v těchto dnech přichází s novinkovým videoklipem k písni Svítání.

Výsledek bere dech

Ten je zasazen do prostředí, jež nahání hrůzu. Znetvořená pokojská v hotelu, barman, z nějž jde strach, dívka, která Milana láká do krvavé koupele… To vše jsou prvky, které tvůrčí tým použil a jež dokreslují dechberoucí atmosféru celého vizuálu.

„Novej klip venku! Jsem tady onlajn a dychtivě sleduju vaše reakce. Ani nevíte, co je za tím vším práce, ale teď už je to ve vašich rukách,“ napsal Milan k příspěvku, jímž nový videoklip uvedl.

A fanoušci nešetří slovy chvály. Dle některých komentářů jde vidět, že jsou upřímně v šoku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

Videoklip má být dárkem k Vánocům od Milana jeho fanouškům.

„Mý přání je, aby se vám líbil, až doma všechny ty baličáky rozcupujete a budete ready na tak trochu jinou koledu. A taky ať vám ho zase brzy můžeme s kapelou zahrát! Tak a teď jsem zvědav na ta vaše přání….!“ napsal pár dní před premiérou svým sledujícím zpěvák.

Vánoce ho baví

Milan oslavil Vánoce v klasickém duchu. Jak přiznal, „tahle společná hra na to, jak udělat šedivý dny hezčí, ho prostě baví.“

Nechal se slyšet, že dokonce na zahradě poprvé rozsvítili tatínkův strom. Milan Peroutka, bývalý bubeník skupiny Olympic, v roce 2013 tragicky zemřel.

Autor: Šárka Blahoňovská

Související články