Milan Peroutka si na jevišti zranil koleno a musel na operaci. Na jipce chtěl všechny objímat

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia

Milan Peroutka při závěrečné děkovačce muzikálu Okno mé lásky šlápnul vedle a následkem toho skončil na operaci. Jednalo se již o druhé zranění kolene, které utrpěl v souvislosti s nějakým muzikálem. Nyní se svým fanouškům ozval z nemocnice.

Muzikál Okno mé lásky patří aktuálně k nejpopulárnějším muzikálům u nás a diváci jsou z něj nadšení. Na konci každého představení přicházejí ovace vestoj. Právě to se stalo Milanovi osudným.

Radost z reakce diváků ho přivedla na pohotovost

„Asi jsem měl radost, že diváci celou děkovačku tleskali vestoje, tak jsem si poposkočil a bylo to. Hned jsem věděl, že je zle,“ uvedl herec pro deník Blesk své bezprostřední vzpomínky na zranění.

Namísto oslav s kolegy se tak hned po představení vydal na pohotovost. Verdikt doktorů zněl ortéza a klidový režim.

To je však problém, když má herec nabitý diář povinnostmi, při kterých se potřebuje pohybovat. Kromě muzikálu Okno mé lásko totiž zkouší Peroutka i roli v připravované komedii Já, diktátor.

Herec se nevzdal a během čekání na výsledný verdikt lékařů ohledně svého zranění účinkoval na jevišti s ortézou a berlemi.

Druhý den po vystoupení však byl srozuměn s tím, že musí na operaci.

„Je to v p*deli, příští týden mě čeká operace menisku,“ napsal herec deníku Blesk s tím, že to naštěstí nejsou vazy, které by byly na déle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

Déjà vu

V Milanově případě to je lehké déjà vu, protože v návalu emocí si stejné zranění včetně vazů způsobil v roce 2020 během muzikálu Cikáni jdou do nebe .

„Tentokrát se mi stal úraz při tanečních zkouškách na muzikál Cikáni jdou do nebe. Myslím, že se povedlo představení plné vášně a emocí, ale moje koleno na jedné taneční zkoušce zřejmě tolik temperamentu nedalo. Vazy a meniskus,“ uvedl tehdy.

Nyní si tedy vyzkoušel stejnou situaci, jen bez těch vazů. Pobyt v nemocnici si nejspíše užívá skvěle, protože sdílí jen samé krásné zprávy.

„Na jipce jsem chtěl klasicky všechny objímat a tvrdil jsem jim, že hraju v cirkuse, a na pokoji už jsem posílal šťastný selfíčka, ale moc jsem nemluvil, protože já vždycky po intubaci ztratím hlas. Mimochodem mi dali pokoj č. 6, takže to bylo předurčeno k úspěchu, protože šestka je přece moje číslo,“ napsal na instagram.

Aktuálně prý sbírá síly na to, aby na své narozeniny, které má 24. března, byl již fit a mohl je oslavit.

Tak snad si Milan dá ji příště pozor a nebude žádné do třetice…

Zdroje: Blesk, Instagram, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články