Milan Peroutka se po vzoru jiných celebrit vrhl na netradiční zábavu. Z jeho videa vám naskočí husí kůže

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
milan peroutka
milan peroutka

Možná za to může zavření veškerých sportovišť, možná je to jeden z dalších populárních fenoménů. Otužování je dnes něco, co dělají nejen „běžní smrtelníci“, ale i slavné osobnosti. Mezi ně se zařadil i zpěvák Milan Peroutka.

Otužování je od přelomu roku 2020 a 2021 neskutečně populární. Jako by si lidé potřebovali najít vyžití, a tak místo saun a horkých par zvolili přesný opak.

Ledové vody, které často dosahují mínusových teplot, jsou v dnešních dnech plné nadšených otužilců. Jejich řadu rozšířil i zpěvák a moderátor Milan Peroutka.

Zákulisí, které nikdo neukáže

Na konci roku si Peroutka užíval slunnou Dubaj, teď leze do ledové Vltavy.

„Rozmohl se nám tady takový nešvar. Instáč je plný blažených lidí ve Vltavě, což hned svádí k zasrdíčkování za tu vůli, ale NIKDO už vám neukáže pozadí vzniku těchto fotek,“ napsal zpěvák na svou sociální síť, kde s fanoušky sdílí i osobní momenty svého života.

Peroutka do ledové vody vlezl ruku v ruce s půvabnou brunetkou, pro kterou to byl podle videa pořádný očistec.

Zpěvák svůj vtipný a originální příspěvek doplnil titulky a je jisté, že své fanoušky určitě pobavil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

A jak on sám říká, do ledové vody vlezl už počtvrté, přestože to sdílel jen jednou. Chtěl to buď zkušeně prodýchat, nebo to pořádně prokřičet a dodat tomu emoční terapii. Oboje se počítá.

Stále populárnější aktivita

Peroutka se do otužování pustil po vzoru spousty českých celebrit. Populární trend ale rozjel Holanďan Wim Hof, který se proslavil díky vynalezení metody, kterou pojmenoval podle sebe.

Jde o extrémní cvičení, během nějž se v několika fázích dostanete do ledových podmínek. Ostatně extrémní sporty jsou jeho koníčkem i životem.

V České republice je Wim Hof velmi populární a následují ho desítky celebrit i „obyčejných smrtelníků“.
Pořádá kurzy, vydává knížky, a i když v zimě je člověk spíše zralý na čaj a teplý svetr, jeho metoda je čím dál tím více populární.

Koneckonců sám Holanďan říká, že jeho metoda prospívá zdraví a je ideální na posilování imunity. Zkuste se zeptat Milana Peroutky, ten by vám o tom jistě řekl své.

Autor: Barbora Turková

Související články