Milan Peroutka oznámil, že se rozhodl pro otevřenou zpověď. Nyní čeká na reakce fanoušků

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia

Byl spíše za tajemného herce, který si své soukromí střeží. Jeho fanynky sledovaly, zda už má slečnu, nebo zda mají ještě šanci ho získat. O to větší šok pak byl, když Milan Peroutka oznámil, že se oženil. S mužem.

Herec a zpěvák kapely Perutě se nyní otevřel úplně a o svých pocitech se rozhodl mluvit. Prvotně však poděkoval svým fanouškům za krásné zprávy plné podpory.

Čekal na toho pravého

A tak se o svém partnerovi rozpovídal například i v pořadu Show Jana Krause, kde uvedl, že se zatím ještě nepohádali a že to zkoušel i s holkami, ale takhle mu to sedí lépe.

Ale čím to, že jeho coming out přišel až v jeho třiatřiceti letech? V rozhovoru pro iDNES to vysvětlil tak, že to zkoušel i s děvčaty, ale teprve když potkal toho pravého muže, tak si byl jistý.

Jisté náznaky přicházely ale už i v jeho dětství, kdy se například platonicky zamiloval do Leonarda DiCapria. I přesto však stále tápal a rozhodl se tomu dát čas.

Když potom do jeho života vstoupil Dominik Roubínek, už čas nepotřeboval a měl jasno. A tak kromě coming outu oznámil před prázdninami další novinku: uzavřel registrované partnerství.

Coming out ve videoklipu

Vzhledem k tomu, že Milan Peroutka není jen herec, ale také zpěvák, rozhodl se ze svého coming outu vyzpívat a natočil videoklip V bouři.

„Chtěl jsem, aby ve videoklipu bylo hledání lásky přes mužské i ženské tělo. Pojímáme to jako hru světla a stínu, myslím, že to je poměrně erotický prvek klipu,“ řekl k písni.

Ve videoklipu si zahrál i jeho partner Dominik, pro kterého to byla první herecká zkušenost.

„Věděl jsem, jaká má být pointa klipu. Že chci po všech těch dotecích konečně chytnout tu správnou ruku. Domča tak absolvoval své první natáčení coby herec a já jsem šťastný, že ho mám zvěčněného i ve svém videoklipu,“ prozradil Milan.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

 Zpověď se vším všudy

Ačkoliv by se mohlo zdát, že Milan Peroutka už nemá čím překvapit, odhodlal se nyní zdokumentovat svou cestu v rámci velkého rozhovoru. Milan o tom informoval na svém instagramu.

„Říkal jsem si, že chci popsat svou cestu, uvést pár věcí na pravou míru a že to rád provedu s někým, kdo bude namísto senzací hledat spíš porozumění. Asi týden po svatbě jsem si kolem půlnoci vzpomněl na jeden z prvních a zároveň nejcitlivějších rozhovorů pro MFD. Ještě tu noc jsme to domluvili,“ vysvětluje herec své rozhodnutí.

Rozhovor trval neuvěřitelné 4 hodiny a herec prý upozorňoval, že ho bude chtít celý důkladně autorizovat a rozhodnout tak, co se zveřejní a co ne.

Nakonec to ale s autorizací tak hrozné nebylo a nyní se těší na reakci fanoušků, které také vyzval k tomu, aby mu pak napsali.

„Dejte mi pak vědět, jestli se vám rozhovor líbil, byl v něčem překvapivý, nebo vám nějaké věci přiblížil a dovysvětlil,“ dodává ve svém příspěvku.

Zdroje: iDNES, Super, Instagram, CNN Prima News

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články