Milan Peroutka natočil vtipnou parodii na Titanic. Splnil si sen a fanoušky shodil smíchy z postele

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
milan peroutka
Zdroj: Nextfoto

Kultovní film Titanic snad viděl úplně každý. Někteří měli tu příležitost dokonce několikrát a pár scén je tak známých, že je lidé znají nazpaměť. Ke snímku má velmi blízký vztah i herec Milan Peroutka. Ten si splnil jeden ze svých velkých snů a při té příležitosti se fanouškům pochlubil se svými oblíbenými scénami ze slavného velkofilmu.

Dlouhé roky si Peroutka přál strávit nějaký čas na velké lodi, plavit se po moři a užívat si vymožeností, které se mu během toho naskytnou. A teď se mu konečně tenhle sen splnil. Samozřejmě toho musel využít a s humorem vymyslet co nejvíce zážitků, které si nikde jinde dopřát nemůže.

S fanoušky na svém instagramu sdílel video, na kterém paroduje několik slavných scén z filmu. Mnohým připomněl, proč snímek tolik milují, jiné pobavil svou vlastní verzí. Mezi Peroutkovými sledujícími jsou naštěstí očividně také fanoušci filmu, o komentáře tak nemá pod videem nouzi.

Splněný sen

„Jakou scénu máte nejradši vy? Splnil jsem si sen! Po dvaceti čtyřech letech oddanosti tomuhle filmu jsem si zkusil plavbu na velké lodi,“ napsal Peroutka na svém instagramu s odkazem na slavný Titanic, který očividně viděl víckrát než jen jednou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

Následně se zasmál, že by vypadal Titanic vedle výletní lodi doslova jako záchranný člun. Plavbu na obřím parníku si užil naplno a stihl toho během cesty opravdu hodně. Na videu předvedl parodii na nejslavnější scény ze snímku. Sledujícím tak ukázal loď ve všech jejích podobách.

„Ale bylo to totálně boží. A kdyby vás k plavbě cokoliv zajímalo, ptejte se v komentech! Nikdy nezapomenu,“ napsal závěrem s tím, že ačkoli je pro něho nyní Titanic v podstatě malou lodičkou, film stále miluje. Je jasné, že plavbu na velké lodi by si hned zopakoval, kdyby měl možnost.

V hlavních rolích: Milan

Fanoušci jsou virtuální prohlídkou lodi, kterou jim Milan Peroutka poskytl, ohromeni. Kromě toho, že komentují prostory parníku, baví se nad jeho parodováním scén. „Titanic 2. V hlavních rolích: Milan,“ směje se jeden ze sledujících pod videem.

„Já zbožňuji Titanic, ale tohle mě opravdu pobavilo. Milánku, díky, zlepšil jsi mi večer,“ svěřila se jedna fanynka. Peroutkova parodie shodila smíchy z postele prý hned několik fanoušků. „Jsi strašně boží,“ vzkazují mladému herci nadšení sledující.

Milan si jednoduše umí plnit sny a ještě využít situaci k tomu, aby pobavil fanoušky. Humor je mu velmi blízký a obrňuje se s ním proti všemu. Na dotazy, zda netrpěl mořskou nemocí, nebo se nebál, že se loď potopí, by tak měl nejspíš jednoduchou odpověď: důležité je se bavit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články