Milan Peroutka i ve 33 letech miluje pohádky. Vyrazil do Disneylandu a popřál Mickey Mousovi k narozeninám

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Milan Peroutka
Zdroj: Nextfoto

Milan Peroutka míval potíže s trémou. To už je ale dávná minulost. Dnes bez problémů běhá po jevišti jen v průhledném igelitu a na instagramu si sám ze sebe dělá legraci. Přiznal také, že je tak trochu věčným dítětem a ani ve věku 33 let se necítí tak úplně dospělý.

„Strach je něco, s čím někdy bojujeme všichni. Při studiích v Německu jsem se osměloval zpíváním v karaoke barech. Věděl jsem, že mě to baví, ale musel jsem se oklepat,“ říká Milan v rozhovoru pro Český rozhlas Praha. Dnes už rozhodně není tím nesmělým mladíkem, kterým býval tehdy.

Věčné dítě

Naučil se být sám sebou. Nemá problém se fanouškům předvést tak, jak ho příroda stvořila, a zároveň se sám sobě dovede zasmát. I to je důvod, proč ho lidé obdivují.

„Vzpomínám si, jak kdysi Michael Jackson při návštěvě Prahy prohlásil, že tu vybuduje Disneyland. Když mi to taťka řekl v autě, počítal jsem, za kolik let to musejí stihnout, abych si ho ještě stihnul užít. Tak přátelé, je mi 33 a hlásím, že mají klidně ještě čas,“ napsal herec u svého nedávného příspěvku na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milan Peroutka (@milanperoutka)

V něm se sledujícím ukázal s oušky Mickey Mouse, plyšovými packami na rukou a před Disneylandem v Paříži. Milan vysvětlil, že i ve svém věku se cítí jako velké dítě a na některé věci pravděpodobně nikdy starý nebude.

Nenechte si dospělostí nic vzít

Kromě toho, že se pochlubil tím, jak je on sám stále tak trochu dítětem, upozornil také na to, aby si lidé nenechali dospělostí svou dětskou povahu sebrat.

„Mě tenhle vstup do pohádek tak baví a jsem rád, že i díky své práci v sobě pořád to dítě držím. Svět fantazie je nejvíc, tak si ho nenechte dospělostí vzít!“ napsal. Pak ještě popřál Mickey Mousovi k jeho 95. narozeninám.

V komentářích se nejspíš ke své velké úlevě Peroutka dozvěděl, že není na světě jediný, kdo si po třicítce užívá podobný druh zábavy. I mnoho dalších lidí v jeho věku pohádky miluje a mnozí z nich by do Disneylandu vyrazili hned. Zdá se, že na některé věci zkrátka člověk nikdy není starý.

Zdroj: Instagram, Super, Český Rozhlas Praha

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články