Milan Drobný vyrazil se ženou do společnosti. Po několika nevydařených vztazích našli jeden druhého

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
milan drobny
Zdroj: Profimedia

V roce 2017 se hudebník Milan Drobný potřetí oženil. Ačkoli první dvě manželství mu nevyšla, rozhodl se vsadit veškeré své štěstí na třetí a vzal si pohlednou blondýnku Danu. A zdá se, že tentokrát je vztah šťastný a všechno klape, jak má. Po manželčině boku se muzikant nedávno objevil na společenské události a oba působili velmi šťastně a zamilovaně.

„Pookřál jsem, připadám si, jako bychom se seznámili v tanečních,“ řekl po svatbě Drobný pro Super. Jeho žena tehdy doplnila: „Nezměnilo se nic, jsme v pohodě, zabydleli jsme se v novém domě, je nám tam velmi dobře, všechno klape.“

Zatím to vypadá, že ačkoli tato slova padla už před pěti lety, dodnes je u páru všechno v nejlepším pořádku. Na tiskovou konferenci k soutěži Gentleman & Žena České republiky dorazili Milan i Dana plní pozitivní energie.

Milenci i kámoši

Před rokem se Milan s Danou vrátili na místo činu, aby spolu oslavili květinovou svatbu, tedy roky od sňatku. Tehdy hudebník prozradil, jak je možné, že i v jeho věku láska tolik kvete. Podle všeho je kouzlo především v tom, že nejsou se ženou pouze obyčejní manželé.

„Jsme milenci i kámoši, proto nám to klape,“ objasnil zpěvák. „Býval jsem dost lehkomyslný a dostal jsem od života za uši. Pak mi ten nahoře poslal dolů anděla. Máme hodně společného, rádi sportujeme a cestujeme, projeli jsme toho spolu víc, než někdo projel za padesát let života,“ řekl Blesku.

milan drobny partnerka

Zdroj: Profimedia

Ačkoli poslední velký rozhovor o svém vztahu dělal Drobný před rokem, je jasné, že ani v současnosti se v jeho životě nic moc nezměnilo. Ve svých 77 letech je plný energie, usmívá se na své okolí a je znát, že z velké části za to může právě jeho žena.

Sympatický pár

Ve společnosti se dvojice ukázala po dlouhé době. Na tiskovou konferenci dorazil Milan s úsměvem od ucha k uchu a všem přítomným bylo jasné, že je to i díky Daně, která ho doprovázela taktéž s veselým výrazem na tváři. Ačkoli barevně se dvojice příliš nesladila, nikdo nepochyboval o tom, že tihle dva patří k sobě.

Zpěvák v růžové košili vedle manželky v bílém topu a zelené sukni rozhodně nepůsobil o 10 let starší než ona. Během celé akce se nehnuli jeden od druhého, nechali se fotit fotografy a ukázali, že ačkoli jim oběma v minulosti už nějaký ten vztah nevyšel, tentokrát tomu je jinak.

I Dana byla už vdaná, nakonec ale našla své opravdové štěstí až po šedesátce. Láska očividně opravdu kvete v každém věku. A jak dokazuje tento pár, někdy si člověk musí počkat na toho pravého.

Zdroj: Super, Aha!, Blesk, Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články