Milan Bahúl už 30 let nebere žádné léky. Sází na alternativní léčbu a po 12 letech se vrátil do Ordinace

od Šárka Cvrkalová
1 minuta čtení
Milan Bahul
Zdroj: Profimedia

Milan Bahúl je slovenský herec, který se objevil dokonce i ve dvou amerických filmech. U nás se proslavil rolí doktora Pusenského v Ordinaci v růžové zahradě, z níž ale po několika sériích na dlouhých 12 let zmizel. Nedávno se ale do seriálu vrátil.

Herec se změnil k nepoznání. Mnoho fanoušků jeho návrat do seriálu ocenilo, zároveň se ale bojí o jeho zdraví. A je pravda, že právě s ním velké fyzické změny Milana Bahúla souvisí. Proto se také v seriálu neobjevil po letech jako doktor, ale jako nemocný profesor.

Z doktora pacientem

V Ordinaci hrál doktora, pak z ní ale odešel a v reálném životě se stal pacientem. Provázela ho celá řada nemocí a on sám se netají tím, že se v posledních letech příliš dobře necítil.

„Teď mám delší pauzu, není tajemstvím, že jsem po operaci a jak je vidět, dostávám se znovu na nohy a to je teď základ práce každého dne,“ citoval jeho slova server TV Nova loni na podzim.

Už od svých třiceti let je Bahúl velkým zastáncem homeopatie, prozrazuje TV Guru. V minulosti vyzkoušel ale i další alternativní způsoby léčby, jako například urinoterapii. Ačkoli ho trápí zdraví, žádné léky prý neužívá už přes 30 let.

Návrat na místo činu

Bahúlovi je dnes 63 let. „Jsem po náročné operaci a intenzivně rehabilituji, dostávám se zpátky na nohy. Už se chci pomalu k herectví vracet a mám radost, že první příležitostí je právě Ordinace v růžové zahradě,“ svěřil se Blesku.

Doplnil, že ačkoli se už nesetká s téměř žádnými ze svých původních kolegů, i s novými herci Ordinace si skvěle rozumí a návrat na místo činu je pro něj velkou poctou. Mimo jiné mu snad také tato příležitost pomůže se zlepšením jeho zdravotního stavu.

Zdroj: TV Guru, TV Nova, Blesk, Extra, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články