Mikolas Josef se vrací na scénu. Prorazil v Japonsku a chce žalovat český stát

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Mikolas Josef
Zdroj: Profimedia

Není tomu tak dávno, co byla zpěváka Mikolase Josefa plná média. Teď o něm ale tři roky nebylo téměř slyšet. Co se s ním stalo? Za jeho velkou kariérní pauzou byly zdravotní problémy. Nyní se ale vrací na scénu a proslavit se mu podařilo například v Japonsku.

„Vše bylo rozjeté a už nebylo cesty zpět. Hlavní důvod toho, proč jsem v jednu chvíli všechno razantně ukončil, bylo to, že moje tělo řeklo dost,“ svěřil se zpěvák ohledně svého zmizení serveru Expres loni v červnu.

MIKOLAS

V současné době se hudebník vrací na scénu. Umělecké jméno si nicméně změnil a vystupuje nyní pouze jako MIKOLAS. 22. března letošního roku vydal debutové album ONE. Vrátil se také na sociální sítě, ze kterých před časem zcela zmizel.

Hudebník se rozhodl pro návrat ve velkém. Boduje především v Japonsku, a to i proto, že právě s tamní nahrávací společností nyní spolupracuje, píše Super. Jeho píseň s názvem Lalalalalalalalalala zde dokonce dosáhla 13. místa v hitparádě.

„To to trvalo, co? Kupte si to album. Chci být další boyfriend Taylor Swift a na to musím mít minimálně miliardu přehrání,“ vzkázal se smíchem fanouškům.

Bude žalovat stát?

Hudebník se sice věnuje především své nově navrácené kariéře, zároveň se ale na sociálních sítích také vyjádřil k trestu pro otčíma, který dlouhodobě zneužíval malou dívku. Nelíbí se mu nedostatečný trest a tvrdí, že pokud ministerstvo spravedlnosti něco neudělá, bude žalovat stát.

„Po několika dnech uvažování dnes vím, že pokud ministerstvo spravedlnosti nechá rozhodnutí Krajského soudu v Brně v platnosti, pak budu žalovat stát a všechny, kdo se podíleli na tom, jak byl tento hrůzný zločin řešen,“ cituje jeho slova Extra.

Doplnil, že ve 21. století by tresty měly odpovídat standardům společnosti. V tomto případě tomu tak nicméně není a on je připraven za spravedlnost bojovat.

Zdroj: Super, Music Server, Expres, Extra, Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články