Michal Penk se po 28 letech vrátil na pódium. Motivací mu byl syn

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michal penk
Zdroj: Adéla Tauscherová (se souhlasem)

V 80. letech byl velmi nadaným hudebníkem a idolem mnoha žen. Michal Penk ale podlehl drogám a na velmi dlouhou dobu se ze showbyznysu stáhl. Teď se po 28 letech vrací na scénu.

V sobotu se čtyřiapadesátiletý zpěvák objevil na pódiu. Vystoupil v košické Steel Aréně v rámci hudební události s názvem Lucie – Škwor – Michal Penk Košice 2023.

O návrat se pokoušel několikrát

V minulosti se chtěl Michal Penk vrátit několikrát. Jenomže se mu to nepodařilo. Jeho jméno přesto v zapomnění neupadlo. On je dnes rád, že ho fanoušci i po tolika letech přijali.

„Vždycky jsem to zapíchnul moc předčasně, chtělo by to, abych v tom pokračoval. Něco jsem nazpíval a pak zase skončil. Teď jediný důvod, co mě žene, je, aby mě můj syn viděl aspoň jednou v životě na koncertě, protože to mě nezažil,“ cituje jeho slova Život v Česku.

Utajený syn

Velkolepý návrat Michala Penka mnohé překvapil. Hudebník v minulosti ale předvedl, že je překvapení plný.

michal penk

Zdroj: Adéla Tauscherová (se souhlasem)

Není tomu například tak dávno, co nikdo netušil, že má syna. Právě toho, pro kterého chce dnes koncertovat. Dlouho jej ale před veřejností tajil.

Když se Christopher narodil, vztahy mezi jeho otcem a matkou Ivanou byly velmi špatné. Krátce poté navíc hudebník propadl drogám.

Veřejnost tak prakticky neměla jak se o chlapci dozvědět. Ivana se odstěhovala do Londýna a Michal syna dlouho nevídal.

„Mají spíše kamarádský vztah, pár posledních let to mezi nimi klape a Chris sem jezdí tak na týden a navštěvuje i babičku za Prahou,“ prozradil serveru Aha! zdroj s tím, že otec se synem k sobě nakonec našli cestu.

I Christopher je dnes jistě rád, že se jeho otci podařilo vrátit se na hudební scénu.

Zdroj: Blesk, Život v Česku, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články