Michal Novotný se pochlubil novou láskou. Takovou ženštinu byste doma určitě nechtěli

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
michal novotny
Zdroj: Profimedia

Michal Novotný své fanoušky nedávno velmi překvapil. Ukázal totiž fotografii, na níž se k němu tiskne neznámá žena. Člověk se při pohledu na ní nemohl zbavit dojmu, že ji už někdy viděl. Brzy se ale ukázalo, jak se věci mají.

Michala Novotného jste si mohli všimnout například v seriálu Redakce či Ordinace v růžové zahradě 2. Absolvent DAMU je ale také divadelním hercem, po škole získal angažmá v Divadle na Vinohradech.

V poslední době jste ho ale nejspíše zaznamenali po boku Michala Suchánka, Richarda Genzera a Igora Chmel, jak exceluje v zábavné show Partička.

Jejím členem je od roku 2017, kdy nahradil Ondřeje Sokola. Právě v Partičce ukázal širšímu obecenstvu, že smysl pro humor mu rozhodně nechybí.

Co je to za ženštinu?

Nedávno se na sociální Instagram objevila fotografie, na níž se k Michalovi tiskne kudrnatá krasavice s mužskými rysy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mireketzler (@mireketzler)


Nešlo o nikoho jiného než Miroslava Etzlera, který je na této platformě jako doma. Herce známého ze seriálu Pojišťovna štěstí nebo show Tvoje tvář má známý hlas na svém účtu pravidelně ukazuje videa, která mapují čas strávený s jeho synem.

Tentokrát se ale rozhodl vydat trochu jiný obsah, a tak zveřejnil právě fotografii v kostýmu s již zmíněným Michalem Novotným. Přidal k ní tento vtipný popisek: „Láska kvete v každém věku! V každé podobě! Michal Novotný a já jsme toho důkazem.“

Sledující se mu odměnili pobavenými reakcemi, jeden dokonce poukázal na podobu s jednou českou herečkou, což Mirek vtipně glosoval.

Že se ukázal právě po Michalově boku, není žádná náhoda – oba herci jsou velcí kamarádi, kteří si užívají práci před kamerou i na jevišti.

Soukromí si střeží

Na rozdíl od Mirka si Michal, který si získal televizní diváky i v seriálech Kriminálka Anděl nebo Krejzovi, soukromí hlídá. V roce 2019 se v médiích šířila zpráva, že se stal otcem. Dítě mu porodila jeho přítelkyně, jejíž totožnost tají.

Autor: Alice Konopásková

Související články