Michal Kavalčík se věnuje rodině a užívá si života. Ruda z Ostravy mu nechybí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michal Kavalcik
Autor: Yasyas – Vlastní dílo, CC BY 3.0, Wikipedia Commons

Někdo ho zná jako Michala Kavalčíka. Mnoho lidí ale bude také vědět, o koho se jedná, když se řekne Ruda z Ostravy. Poslední dobou se o něm ale mluví čím dál méně. Co se stalo s komikem a hudebníkem, kterého dříve bylo všude plno?

Se svojí image se Ruda z Ostravy rozloučil už před několika lety. Už v roce 2016 promluvil o tom, proč se rozhodl změnit své vystupování na veřejnosti. Pod svou přezdívkou vystupoval po dlouhou dobu a fanoušky bavil, bylo ale prý na čase, aby Ruda zmizel.

Únavu viděl sám na sobě

„Ruda už tu byl dlouho a myslím si, že už i některé obyvatele této krásné země štval. Po těch jedenácti letech jsem už byl tím vyčerpán a ztratil jsem tu správnou energii, začal cítit únavu, a hlavně to viděl sám na sobě,“ citoval v roce 2016 slova Kavalčíka server Blesk.

Tehdy si hudebník a moderátor našel přítelkyni, změnil svůj vhled a začal vystupovat spíše pod svým reálným jménem. V současné době vystupuje v rádiích a snaží se věnovat spíše seriózním tématům. Ruda z Ostravy byl hodně kontroverzní, a to už jednoduše nebylo nic pro něj.

Ruda mu nechybí

Ruda z Ostravy byl velkou součástí života Michala Kavalčíka a rozhodně ho v mnohém ovlivnil. Že by se k němu někdy ale vracel, to vylučuje. I když během minulých let takové myšlenky měl.

„Dnes už mi Ruda nechybí, ale v časech tvrdého lockdownu jsem měl občas chvilky RUDU oprášit a trochu tady těm nahoře pustit žilou. Ale nakonec zůstal kostým v komoře a to je asi dobře!“ svěřil se v roce 2021 pro Deník.

Michal má dva syny. Jeden z nich je už dospělý, druhý, kterého má se svou současnou partnerkou Zuzanou, nedávno začal chodit do školy. Moderátor a bavič žije spokojený život, a ačkoli i nadále miluje humor a snaží se fanoušky především bavit, kontroverzní část jeho Já mu už nechybí.

Zdroj: Deník, iDNES, Super, Blesk

Autor: Šárk a Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články