Michal Dlouhý našel smysl života v dětech. S manželkou Zuzanou je už 17 let

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michal Dlouhy ()
Zdroj: Nextfoto

Michal Dlouhý se proslavil už jako dětský herec. I ve svých 55 letech se stále věnuje herectví. A to jak filmovému, tak i tomu divadelnímu. Důležitá je pro něj podpora jeho manželky. Jak sám říká, rodina je v životě to nejdůležitější a za divadlo by ji nikdy nevyměnil.

Když ji poprvé viděl, hned se do ní zamiloval. „Hned jsem si řekl, že to je žena mého srdce! Tu musím získat! Trvalo to dlouho, ale povedlo se. Mám divadlo strašně rád, ale nikdy bych ho nevyměnil za svoji rodinu,“ cituje slova herce server Český rozhlas Dvojka.

17 společných let

O Michalu Dlouhém se dříve říkalo, že je proutník. Proč tomu tak ale je, on sám netuší. Pravda to podle jeho slov není. V životě měl čtyři dlouhodobé vztahy. Se svou manželkou je už 17 let a všechno jim skvěle klape.

„Nevím, proč se to o mně říká,“ uvádí ke své pověsti herec. Sympatickou letušku musel prý požádat o ruku třikrát. Nakonec se v roce 2006 skutečně vzali. Mají spolu dvě děti a jsou šťastní. Po narození dětí se Michalův život výrazně změnil.

„Začal jsem víc pracovat, přece jenom ty náklady jsou větší. Vzdal jsem se některých svých aktivit. Ale vždy šlo o moje rozhodnutí a bylo to konáno s láskou,“ říká.

S herečkami to dávno vzdal

Michal Dlouhý měl v minulosti vztahy i se slavnými ženami. Nejprve okouzlil Sabinu Laurinovou, vztah s ní ale nakonec nevyšel. S Lucií Vondráčkovou vztah selhal kvůli velkému věkovému rozdílu, píše Extra.

Tehdy mladá zpěvačka se chtěla věnovat především kariéře, Michal byl naopak ve věku, kdy chtěl zakládat rodinu. Poté, co mu to s těmito ženami nevyšlo, se rozhodl, že bude hledat lásku raději jinde než mezi hereckými kolegyněmi.

S manželkou Zuzanou se mu jeho přání o spokojené rodině splnilo. „V dětech jsem našel smysl života. Práce, úspěchy, večírky, dovolené, to je všechno hezké, ale když se vám narodí zdravé krásné děti, stanou se pro vás tím nejdůležitějším,“ říká.

Zdroj: Český rozhlas Dvojka, Vlasta, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články