Michal David vysvětlil, proč si musí půjčovat na dárky pro svou ženu. Peníze mu dávají kamarádi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michal david
Zdroj: Profimedia

Už 38 let spolu slaví Michal David a jeho manželka Marcela Den svatého Valentýna. I letos na 14. února chystá pro svou drahou polovičku romantické překvapení, a to nejen kvůli svátku zamilovaných, ale také proto, že má ve stejný den jeho partnerka narozeniny. Oslavuje se tak přirozeně ve velkém.

V současné době se zpěvák připravuje na svůj velkolepý návrat na pódium. Podle CNN Prima News mu ale dělá vrásky právě Valentýn, který je ještě o pár dní dříve. Ne snad, že by se na svátek netěšil, chce si ho užít jako každý rok. Jenomže z finančního hlediska je to trochu problém.

Nejde o to, že by se svou kariérou zpěvák na nákupy romantických dárků neměl. Jde ale o to, že jeho finance podle dostupných informací spravuje právě Marcela. Jelikož by viděla jakýkoli pohyb peněz na účtu, musí to řešit improvizací, která mu není úplně milá.

Kytice je samozřejmostí

Narozeniny i Valentýn jsou určitě důvodem k velké oslavě, kytka je tak podle Michala Davida samozřejmostí. Kromě toho, že jeho žena tak trochu tento dárek očekává, obvykle má k dispozici tolik peněz, aby mohl zajít do květinářství a nechat uvázat nějakou pořádnou kytici.

Když chce ale manželku překvapit originálním dárkem a potřebuje větší finanční obnos, je to problém. Ona má totiž přístup ke všem údajům o penězích a jakýkoli pohyb pozná. Není to tak, že by zpěváka hlídala, samozřejmě může s penězi nakládat, ona se ale hned dozví, kolik utratil.

„Má žena se stará o finance, a tak si nikdy nemůžu vybrat peníze na dárky. Půjčuji si tedy u kamarádů, abych ji mohl překvapit,“ svěřil se v pořadu Showtime. Podobné problémy podle Aha! řešil už před lety, kdy byla situace stejná. Nic moc se tak nezměnilo.

Recept na lásku nemá

Kamarádi hudebníkovi naštěstí vždy rádi půjčí, on svou ženu může překvapit a potom s odstupem času jim vše vrátit z peněz, které má, ale v daný čas je nemůže využít. Je to sice poměrně komplikovaná cesta, ale už dlouhé roky to funguje. Stejně jako celý vztah.

Michal David s manželkou jsou spokojeni už po dlouhé desítky let, žádný recept na to ale podle hudebníka neexistuje. „Vycítil jsem, že je to ta pravá. Nemám na to recept. Lidé musí mít štěstí. Nehádáme se a doplňujeme se. Myslím, že se naše duše setkaly už v minulých životech, a proto si tak rozumíme,“ prozradil.

V současné době se kromě Valentýna připravuje David i na své vystoupení. To odkládal již dva roky a letos k němu konečně dojde. „Na pódiu jsem měl oslavit před dvěma roky šedesátku. Tak ji oslavím zpětně. Aspoň si přijdu mladší,“ zavtipkoval na závěr v pořadu Showtime.

Zdroj: CNN Prima News, nasepraha.cz, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články