Michal David si dává dvouletou pauzu od koncertování v Praze. Po ní prý bude následovat megakoncert

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Michal David
Zdroj: Nextfoto

Hudebník Michal David se už dlouhé roky těší z přízně svých fanoušků, jeho hity znají lidé všech generací a většinu písní si rád zanotuje každý z nás. Teď ale hitmaker rozesmutnil své fapříznivce. Oznámil jim totiž, že minimálně dva roky se žádného jeho koncertu v Praze nedočkají.

Nedávno odehrál Michal David v pražských Holešovicích dvouhodinový koncert. A ten byl na dlouhou dobu poslední. Po jeho skončení totiž fanouškům oznámil, že teď si dá od vystupování na pražských jevištích minimálně dva roky pauzu.

Praha bez Davida

„Prahu vynechám na dva roky,“ potvrdil hitmaker serveru Blesk informaci. Doplnil, že až se vrátí, čeká jeho fanoušky ještě velká spousta zážitků, budou si na ně ale muset počkat.

Už teď hudebník plánuje uspořádání megakoncertu, detaily ale zatím neprozradil. A podle všeho v nich ani on sám zatím příliš jasno nemá.

„Ještě uvidíme, kde to bude, mělo by to být něco většího,“ cituje jeho slova Expres. Podle toho by se mělo dokonce jednat o větší akci než v O2 aréně.

Původně chtěl pauzu delší

Podle slov manažera Luigiho plánoval prý Michal David delší než jeden rok. Nakonec se ale rozhodl svá rozhodnutí změnit, protože viděl, že zájem fanoušků o jeho vystoupení je velký. Na festivalech tak bude se svou kapelou vystupovat i nadále.

Zpěvák se ale rozhodně nechystá zahálet. Hudbě se bude věnovat i během následujících dvou let. V plánu má především práci na novém albu s názvem Funky 2.

Na tom představí své největší hity předělané do funky stylu. Na rok 2024 pak plánuje další album. To, že nebude koncertovat v naší metropoli, tak rozhodně neznamená, že si lidé neužijí jeho muziku.

Zdroj: Blesk, Expres, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články