Michaela Pecháčková v seriálu ZOO připomíná svou vizáží fotbalistu. Ve skutečnosti nemá tato kráska o nápadníky nouzi

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pechackova Michaela
Foto: Robert Klejch / CNC / Profimedia

Michaela Pecháčková je nejen talentovaná herečka, ale také velmi krásná dívka. Bohužel v seriálu, kde hraje hlavní roli, to není až tak patrné. Podle svých slov vypadá spíše jak fotbalista. Jejím snem proto je zahrát si nějakou krásku v dobovém filmu či seriálu.


Osmnáctiletá studentka herectví na konzervatoři Michaela Pecháčková hraje hlavní roli v seriálu TV Prima ZOO. Z obrovské příležitosti je přirozeně nadšená, jen jedna věc ji trochu mrzí.

Kraťasy a kšiltovka dozadu

Michaela má totiž, tak jako většina žen, ráda líčení, účesy, krásné oblečení. Nic z toho si ale v roli Sidonie ze ZOO příliš neužije.

„Nejvtipněji si připadám v okamžiku, kdy mi nasadí kraťasy, tričko a tu kšiltovku štítem dozadu. Připadám si v tom jako fotbalista,“ svěřila se nedávno webu Prima Ženy.

Až při focení odhalila svou skutečnou krásu

Není divu, že okamžitě přijala nabídku jednoho z módních časopisů na focení s profesionálním fotografem. Tam už byla Míša ve svém živlu.

„Mě focení moc baví a mám to ráda. Nestydím se a s radostí využívám služeb profesionálů,“ vysvětlila webu. A výsledek rozhodně stojí zato.

Přítele hledá mimo internet

Drobná blondýnka na snímcích vypadá opravdu nádherně. Nikoho tak nepřekvapí, že už nyní má dlouhé zástupy ctitelů. Ti ji většinou oslovují na sociálních sítích.

„Jsem zatím nezadaná. Díky sociálním sítím mi chodí nabídky na rande, na kávu, na večeři, na oběd i na snídaně, takřka na cokoli. Je to většinou milé, ale nešla bych někam s člověkem z instagramu,“ svěřila se Super.

Nyní má ale spíše plnou hlavu práce. Dokonce se nechala slyšet, že by si ráda zahrála v nějakém dobovém filmu či seriálu, kde by si mohla pořádně užít právě své oblíbené líčení a česání. Tak snad jí to brzy vyjde.

Zdroj: Aha!, Prima Ženy, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články