Michaela Ochotská vystavila své přednosti v plavkách. Její pozadí opravdu stojí za to

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Ochotska Michaela
Zdroj: Profimedia

Moderátorka Michaela Ochotská vystavila své přednosti na dovolené v Jeseníkách. V krásném prostředí hotelového bazénu předvedla své dokonalé, sportem vyrýsované pozadí v černobílých plavkách. Je možné, že stále nemá přítele, nebo si ho jen nechává pro sebe?

Moderátorka a herečka Michaela Ochotská se rozhodla vyrazit za odpočinkem do půvabného prostředí severní Moravy.

Sexy pozadí

Počasí za oknem působí poněkud depresivně, není proto divu, že krásná blondýnka využila možnost a navštívila krytý bazén.

Na svůj Instagram Michaela přidala fotku v plavkách, jak vylézá z vody. Přitom jí vykukuje její pevný zadeček. Její vášeň pro sport je vidět na každém centimetru jejího vypracovaného těla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

Stále bez partnera?

Fotku ocenili také její fanoušci. V komentáři pod fotkou to jen hýří superlativy, obdivnými komentáři a smajlíky se srdíčky. Ochotská je zkrátka kočka a nebojí se to ukázat.

Je až s podivem, že by měla být tato krásná žena bez muže. Jak ale minule uvedla na svém instagramovém profilu, potenciálního partnera by rozhodně nechtěla prezentovat na veřejnosti.

Bolestný rozvod

Důvod je prostý. Její předchozí vztah, ale především následný rozvod byl bulvárem velmi sledovaný a často docházelo k veřejnému praní špinavého prádla.

Moderátorka byla dva roky vdaná za tenistu Lukáše Rosola. Svatba proběhla v létě roku 2015, to už spolu měli půlročního syna Andrease.

V roce 2016 došlo k odloučení obou partnerů a v roce 2017 k rozvodu. Zatímco tenista nelenil a několik měsíců po rozvodu se znova oženil, Ochotská na toho pravého zřejmě pořád čeká.

Zdroj: Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články