Michaela Ochotská ukázala holou kůži i nádherný výhled na hory přímo ze své postele

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Ochotska Michaela
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Krásná moderátorka Michaela Ochotská se rozhodla pořádně si odpočinout. Využila příležitosti a zajela si do resortu, který se nachází v srdci Beskyd. Na svém instagramu se pak pochlubila fotkami nejen od bazénu, ale také přímo z postele.

Michaela Ochotská se moderování věnuje už jen výjimečně. Její pracovní pole se přesunulo spíše na internet, kde působí jako influencerka.

Kromě toho je také matkou na plný úvazek. S tenistou Lukášem Rosolem má sedmiletého syna Andrease, který ji dokáže pořádně zaměstnat.

Nechybí bazén ani dobré jídlo

Není proto divu, že se rozhodla trochu „vypnout“ a vyrazila za odpočinkem do malebných Beskyd. A podle snímků, které přidává na instagram, to rozhodně stojí za to.

V hotelu, kde si půvabná blondýnka užívá, nechybí krásný bazén s relaxační zónou, dobré jídlo a samozřejmě také krásná panoramata.

Výhled snů

Právě krásným výhledem se pochlubila i svým sledujícím na sociální síti. Jak je patrné z fotografie, Michaela vidí z postele přímo do malebné přírody.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MICHAELA OCHOTSKA (@michaelaochotska)

Její fanoušky ale mnohem více zaujala samotná moderátorka, které to na snímku neuvěřitelně sluší. Na fotografii je zřejmě v rouše Evině a její tělo zakrývá jen peřina.

Kdo to vlastně fotografoval?

„Krása,“ napsala fanynka Barbora. „Nejkrásnější,“ přidal sledující Pavel. Mnoho dalších pod snímek přidalo srdíčko či zamilované smajlíky.

Jeden z komentujících vyřkl otázku, nad kterou přemýšlel snad každý: „Kdo je ten šťastlivec s foťákem?“ Míša už jednou pro CNN Prima News připustila, že má přítele, jeho identitu však zveřejňovat nechce.

Zdroj: CNN Prima News, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články