Michaela Ochotská prozradila, že miluje saunu. Už teď má zájemce, kteří by rádi vyrazili s ní

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela ochotska
Zdroj: Profimedia

Sluníčko venku už dávno nehřeje tolik, aby se člověk mohl opalovat, to ale neznamená, že nemůžeme teplo svému tělu dopřát nějak jinak. Někdo to řeší výlety k moři, jiní třeba saunováním. A moderátorka Michaela Ochotská se řadí ke druhé skupině.

Saunování je nejen příjemné, ale také zdravé. Podle odborníků z webu Ordinace posiluje imunitu těla a je skvělou prevencí proti alergiím a infekcím horních dýchacích cest. Je tak řada důvodů, proč by si ho měl každý jednou za čas užít.

Kromě toho, jak píše server Vše o saunování, má tento relaxační proces vliv také na vaši psychiku, ale i celkovou výkonost těla jak po duševní, tak i fyzické stránce. Michaela Ochotská tak dobře ví, proč je právě sauna jejím velkým koníčkem.

Oblíbené období

„A začíná moje oblíbené období saunování,“ pochlubila se Ochotská na sociální síti. Fanouškům se ukázala v plavkách na dřevěném lehátku a nejspíš nebyla jediná, kdo si působení tepla na její tělo užíval.

Při pohledu na ni se totiž musel rozjasnit den nejednomu člověku, který měl to štěstí ji zahlédnout. Pohledná blondýnka umí své tělo dokonale vystavit, a dopřát mu tak nejen příjemného působení sauny, ale i obdivu okolí.

Někdo si zkrátka umí užívat, a ještě u toho dobře vypadat. Michaela tak fanouškům vnesla do jejich života trochu toho tepla, kterého se nám poslední dobou z venku moc nedostává, a ještě je potěšila tím, že mohou obdivovat její dokonalou postavu.

Na příště už má společnost

Ochotská je sice na snímku sama a neprozradila, zda má u saunování raději klid, nebo zda dá přednost společnosti, zdá se ale, že příště se rozhodně společenskému zážitku nevyhne. Už teď se v komentářích pod fotkou přihlásilo několik osob, které by hned vyrazily s ní.

Je otázka, jestli je jim sympatické saunování, nebo chtějí být jenom krásce blíž. Míša ale očividně bere všechny komentáře jako velké komplimenty a nemá si na co stěžovat. „Bože, zase jsem se zamiloval. Nádherná Míša,“ vzkázal jeden ze sledujících.

„Máte nádhernou postavu, s vámi bych si dal saunu velmi rád, Michaelo,“ přiznal se bez ostychu další. Moderátorka si umí získat pozornost a důležité je, že si u toho navíc užívá a dělá také něco pro své zdraví. Mnoha sledujícím je jistě inspirací.

Zdroj: Instagram, Ordinace

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články