Michaela Maurerová zažila krušný rozvod. Identitu současného partnera tají

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Michaela Mauerova
Zdroj: Profimedia

Michaela Maurerová si po komplikovaném rozvodu s podnikatelem Milanem Kožíškem, se kterým má dvojčata Pepu a Madlu, střeží své soukromí. Nikdo tak neví, kdo je její aktuální přítel a otec její dcery Emmy.

K rozvodu došlo pár měsíců po svatbě a mohla za něj nejspíše fotka, na které se herečka líbá se svým kolegou.

Ona sama to nikdy nepopřela, ale zároveň dodávala, že se jednalo o malou chybu, která se může stát každému.

Vztahy stále nejsou dobré

Manžel na to měl ale jiný názor a požádal o rozvod, čímž se rozjela nepříjemná etapa v hereččině životě.

Děti jsou pro ně prioritou, na tom jediném se prý oba shodnou. Komunikace mezi bývalými partnery ale ani po letech není taková, aby se dala označit za přátelskou.

„Chtěla bych říct, že není tak úplně důležité, koho si v životě vezmete, ale s kým máte děti. To je pak totiž pouto na celý život. Ať už chcete, nebo ne. Když s někým nemáte děti a rozvedete se, už toho člověka nemusíte v životě vidět a mít s ním nic společného. Když s ním ale máte děti, vždycky už s ním budete muset kvůli nim být v kontaktu,“ řekla herečka v Limuzíně s Mírou Hejdou.

Naznačila tak, že vztahy mezi ní a otcem dvojčat nejsou úplně v pořádku. A aby nikdo nezůstal na pochybách, tak pokračovala.

Vysvětlila, že na začátku rozvodu jsou vždy silné emoce, které ale postupně vyšumí a vše se v zájmu dětí přehoupne do přátelského jednání.

„Jak to máme my, to bych úplně nerozpitvávala. Úplně jednoduché to není. Pořád si ale myslím, že máme oba jako prioritu to, aby děti byly v pohodě,“ řekla.

Získala sebevědomí

Začít žít sama a uživit děti bylo pro herečku velmi těžké. Dvojčatům byly tehdy čtyři roky a herečka musela začít pracovat na plné obrátky.

„Začala jsem úplně od nuly, abych měla na tepláčky, školku, ale i dovolený nebo výlety,“ zavzpomínala pro server Blesk.

Tato doba ji však naučila mnohému dobrému a hlavně získala sebevědomí. Ačkoliv stále naznačuje, že vztahy nebyly a nejsou v pořádku, dodává vždy, že to kvůli dětem nechce řešit.

„Ale nechci to rozpitvávat, už kvůli dětem. Tehdy jsem si to opravdu vyžrala se vším všudy, ale fakt mě to posílilo, což vnímám pozitivně,“ říká.

Nový vztah má trhliny

Již osm let má nového partnera, se kterým má dceru Emmu. Identitu partnera však tají. Prý se takto dohodli.

„S přítelem se neskrýváme, nechodíme kanálama. Snažím se jen respektovat to, že nechce být součástí mojí práce. Stejně jako já nebudu součástí jeho,“ vysvětluje důvod, proč zatímco děti na instagramu ukazuje, svého partnera ne.

Když na instagramu psala o výročí, tak přiznala, že ne všechno je zalité sluníčkem. K textu přidala fotku, kde je vidět ruka jejího partnera kolem jejího krku.

„Takhle mě už škrtí 8 let. Není to vždycky jízda na jednorožci se třpytkama mezi prstama, ale když se kouknu do svojí křišťálový koule, tak jedinej, komu chci mačkat vrásčitou ruku na lavičce pod lípou, jsi ty. Máme teď za sebou 3 roky dost na ho*no, ale nějak jsme to dali a hlavně spolu. Děkuju a miluju. Slavíme osmičku… a doufáme v tu ležatou,“ napsala.

Důvody této krize prý znají, ale nechtěla to dále komentovat. Tak snad to partneři ustojí a herečka nebude mít další komplikovaný vztah s tatínkem svého dítěte.

Zdroje: iDNES, Blesk, Novinky

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články