Michaela Kuklová zveřejnila fotku s pořádnou šelmou. Budete mít problém rozhodnout, která z nich má krásnější oči

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
michaela kuklova
michaela kuklova

Michaela Kuklová se na svém instagramovém profilu představuje jako herečka, představitelka princezny Jasněnky, milující máma a žena a příležitostná malířka. Co tam však napsáno nemá, je, že je také zvířecí máma.

Kromě toho, že má doma sedmiletou fenku afghánského chrta, také miluje kočičí šelmy. Její nejnovější přírůstek do rodiny je bílá kočka, jíž pojmenovala Tygr.

Akce nový domov

Na podzim se také vyfotila s krásnou černou kočičkou, která však není její. Jednalo se o toulavou kočku, kterou krmili místní obyvatelé. Jenže s příchodem zimy hledala teplé útočiště.

Když Michaele pod jeden příspěvek napsala jedna její sledující, že by si ráda nějakou kočičku osvojila, herečka si na ni okamžitě vzpomněla a rozjela záchrannou akci.

„Slovo dalo slovo a včera našla černá kočička v rodině paní Miloslavy domov a vděčně jej přijala. Vypadá navíc úplně stejně jako kočička Terezka, o kterou přišli. To snad ani nemůže být náhoda. Děkuji Denče i paní Miloslavě za jejich laskavá srdce a přeji kočičce i její nové rodině spoustu šťastných let. Mám takovou radost!“ napsala herečka ke příspěvku.

Z toulavé šelmy je teď domácí mazlíček, který je vděčný za lásku. Tu našel právě díky síle sociálních sítí.

Maká na své postavě

Na těch Michaela zveřejňuje radosti všedních dní, vzpomínkové fotografie, portréty, které namalovala, i svou rodinu a blízké.

Sdílí i své pokroky ze cvičení, jemuž se začala po padesátce s chutí věnovat.

Autor: Alice Konopásková

Související články