Michaela Kuklová přišla kvůli rakovině o prsa a kvůli rozvodu o peníze. Myslela i na sebevraždu, dnes ale žije spokojeně

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michaela Kuklova
Zdroj: Profimedia

Michaela Kuklová je fanoušky oblíbená herečka. Život se s ní ale v minulosti nemazlil a ona si prošla náročným obdobím, během kterého dokonce přemýšlela nad smyslem svého života. Všechny životní zkoušky nakonec překonala a dnes žije v rámci možností spokojený život. Její příběh je ale velmi emotivní.

Když začínala s herectvím, její maminka jí věřila. Otec byl skeptický a ona mu musela dokázat, že na to má. To se jí nakonec podařilo. A i díky své kariéře později zvládla překonat mnoho překážek, které jí osud postavil do cesty.

Kvůli rakovině přišla o prsa

V minulosti se potýkala herečka s velkým stresem, a to především v době soudních procesů při rozvodu se svým manželem Jiřím Pomeje, píše Super. Kuklová přiznává, že s rakovinou vlastně počítala, byla na tom psychicky tak špatně, že ji informace o jejím zdravotním stavu ani tolik nepřekvapila.

Podle serveru iDNES v minulosti dokonce prohlásila, že měla štěstí na „hodnou rakovinu“. A to i přesto, že musela nakonec kvůli nemoci na odstranění prsou. Už šest dní po zákroku nicméně nastoupila zpátky do práce. A to jednak proto, že jí herectví pomáhá psychicky, zároveň ale také věděla, že potřebuje peníze.

Dluhy ji dohnaly k depresivním myšlenkám

Právě kvůli nedostatku financí měla Michaela Kuklová v minulosti vážné psychické problémy. V roce 2021 promluvila o tom, že se bála, že přijde o rodinný dům a nebude mít kde bydlet.

„Táhnul se se mnou strach z budoucnosti. Tehdy to byl celý můj život. Neuměla jsem si představit být na životním minimu, být závislá na rodině a ostatních lidech, přijít v exekuci o dům, ve kterém jsem se narodila,“ cituje její slova Frekvence1.

V tu dobu prý Kuklová myslela dokonce i na sebevraždu. Nakonec se ale dokázala postavit na vlastní nohy. A dnes je ráda, že se tehdy nevzdala. Herečka se věnuje svému povolání a na nohou ji drží i podpora fanoušků. Rakoviny i dluhy jí ze života sice v minulosti udělaly peklo, zároveň jí ale také změnily v osobnost, kterou dnes je.

Zdroj: Vlasta, Blesk, Frekvence, Deník, iDNES, Super, Extra, Frekvence1

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články