Michaela Kociánová se pochlubila dokonalým zadečkem. Křivky má parádní zepředu i zezadu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
michaela kocianova
Zdroj: Profimedia

Michaela Kociánová je považována za jednu z nejkrásnějších slovenských modelek. A není se čemu divit. Postavu má totiž dokonalou a dokazuje to nejednou fotografií, o kterou se dělí se svými fanoušky na sociálních sítích. Je vidět, že svou krásu si uvědomuje i ona sama.

V současné době dvaatřicetiletá topmodelka opaluje své sexy tělo na dovolené v Thajsku. A své fanoušky samozřejmě nezapomíná informovat o tom, jak se jí daří, a přidává k tomu pěkně pikantní fotky. Její oblíbenost tak jenom stoupá a komentáře jí zvedají sebevědomí.

Celá řada lidí se nemůže dohodnout na tom, zda je Kociánová hezčí zepředu, nebo zezadu. Ona ale nepodceňuje žádnou možnost a fanouškům se ukazuje ze všech úhlů. Nedávno na jedné fotografii vystrčila zadeček a komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kráska v miniaturních plavkách

Na celé řadě fotek se modelka doslova vystavuje v miniaturních plavkách a fanouškům ukazuje vše, co se dá. S nějakými dlouhými popisky si obvykle moc neláme hlavu, protože fotky jednoduše mluví za vše. Například fotka z jachty je jednou z těch, které se těší obdivu.

Na ní Michaela stojí na jedné noze, druhou má svůdně zvednutou a vystrkuje pozadí tak, aby dokonale ukázala, že její ženské křivky nemají chybu. Je vidět, že tahle kráska umí zapózovat a předvést vše, co v ní je, tak, aby co nejvíce ohromila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Kocianova (@michaelakocianova)

Jelikož se bohyně krásy celé dny opaluje na pláži, na jejím těle je to krásně znát a i snědá kůže podtrhuje dokonalost každé z fotek. Dámy tak chodí na její Instagram závidět a pánové se mají vždy na co dívat. Projevuje se to také ve zprávách, které modelce posílají.

Žádná další taková

Podle mnoha lidí je Michaela Kociánová originál, který na světě druhý neexistuje. Žádná další žena se nemůže chlubit tím, co má tahle kráska. A na tom se shodují muži, kteří umí krásu žen posoudit, ale i ženy, které také vědí, jak někoho pořádně pochválit.

„Ty jo, neznám krásnější ženské tělo, než je to tvoje,“ rozplývá se jeden komentář, zatímco druhý připisuje: „To je tělíčko! Ty jo. Vy jste fakt tak krásná žena! Moc Vám to sluší.“ A to je jen malý výčet z lichotek, kterými se večer ve svém hotelovém pokoji může modelka bavit.

S takovou chválou ani není divu, že má vysoké, ale zdravé sebevědomí a pravidelně všechny své sledující zásobuje dalšími a dalšími fotkami z dovolené. Do budoucna tak fanoušky čeká ještě mnoho příjemných obrázků a mají se rozhodně na co těšit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články