Michaela Jílková má za sebou dva rozvody. Po prvním bojovala o syna, po druhém získala vilu za 150 milionů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Michaela Jilkova
Zdroj: Profimedia

Diváci si ji pamatují především jako moderátorku pořadu Kotel. I díky němu si Michaela Jílková vysloužila pověst drsné a nekompromisní ženy, která se s nikým nemazlí a všechno řekne na rovinu. V televizi se obvykle velmi ostře opřela do politiků. V soukromém životě dvakrát čelila rozvodu. A ani v tomto ohledu si nebrala vůči svým partnerům servítky.

Poprvé se vdala Jílková v roce 1990, a to za Vladimíra Dvořáka. Už od samého začátku bylo manželství hodně divoké, píše Extra. Jílková první žádost o rozvod stáhla, o dva roky později nicméně přišla další.

Tahanice o syna

„Důvod rozvodu je stejný jako před dvěma roky – jiný muž,“ prozradil tehdy podle Vlasty Dvořák. Ten vysvětlil, že po první nevěře se pokoušeli vztah s manželkou zachránit už kvůli synovi Jakubovi. To se ale nepovedlo.

Sama Jílková ze začátku odmítala o celé věci mluvit a pokoušela se ze situace vyjít s čistým štítem. Nakonec ale uznala, že se do svého milence zamilovala ještě ve chvíli, kdy byli s Dvořákem v manželském svazku.

V médiích se tehdy hodně mluvilo také o tom, že se pár nemohl dohodnout na střídavé péči o syna Jakuba. S Michalem Voráčkem, kvůli kterému svého prvního muže opustila, nakonec vstoupila Michaela do manželství v roce 2014. Tehdy s ním měla už desetiletou dceru.

Po druhém rozvodu jí zůstala drahá vila

Ačkoli o svém muži nejprve mluvila jako o dokonalém partnerovi, tři roky po svatbě se v médiích objevila informace o tom, že se pár rozešel. A rozhodně rozpad vztahu neproběhl v klidném duchu.

„Zodpovědnost k rodině, slušnost a dodržování morálních zásad jsou pro mě nejdůležitější hodnoty v životě. Budu je chránit vždy a před každým,“ uvedla tehdy Jílková s tím, že se víc nebude k situaci vyjadřovat.

V rámci majetkového vyrovnání Jílkové nicméně připadla vila v hodnotě 150 milionů korun. Voráček údajně bydlení Jílkové a dceři daroval. Zdroj z jeho blízkého okolí doplnil, že už nemohl vydržet věčné hádky a křik, a proto se rozhodl vztah ukončit.

Na čí straně byla vina a kdo vlastně tehdy celou situaci vyvolal, to není dodnes jasné. Jílková se ale rozhodně po druhém rozvodu nemá špatně. A ačkoli je v současné době podle všeho nezadaná, nevylučuje prý, že by se někdy potřetí vdala.

Zdroj: Vlasta, Expres, Extra, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články