Megan Fox věří, že si svého milence sama vytvořila. Teď navíc pije jeho krev

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Fox Megan
Zdroj: DFree / Shutterstock

Megan Fox žije už téměř dva roky s hudebníkem a hercem Machine Gun Kellym. Jejich vztah společně prezentují jako něco nadpozemského a osudového. Je běžné, že si partneři občas „pijí krev“. Oni to ovšem dělají doopravdy a zcela záměrně.

Megan Fox je krásná americká herečka. Nejvíce se proslavila hlavní rolí ve snímku Transformers. Zahrála si ale také například reportérku April O’Neilovou ve filmech Želvy Ninja.

Rádi svou lásku ukazují

Momentálně ale plní stránky bulváru spíše osobním životem nežli svou prací. Už několik let totiž randí s kontroverzním hudebníkem Colsonem Bakerem, který používá pseudonym Machine Gun Kelly.

Společně tvoří neobvyklý pár. Svou lásku totiž prezentují velmi expresivním způsobem. Například na Billboard Music Awards předvedli divokou líbačku, která byla hodně za hranicí dobrého vkusu.

Pijí si navzájem krev

Po jejich zasnoubení pak přispěchali s další pikantností, a to že v rámci rituálu pili navzájem krev toho druhého. A zřejmě to nebyla jen jednorázová záležitost.

Megan Fox se totiž svěřila, že to se svým partnerem praktikují pravidelně. „Je to jen pár kapek, ale ano, příležitostně konzumujeme krev toho druhého, ale pouze pro rituální účely,“ řekla herečka v rozhovoru pro britský magazín Glamour.

Tam také vysvětlila, že je hodně spirituálně a duchovně založená. Věnuje se meditaci, ale také astrologii a čtení tarotových karet.

Snoubence si údajně vysnila

Dokonce je přesvědčena, že si svého snoubence sama stvořila. Od čtyř let totiž údajně snila o muži, který by vypadal přesně jako její stávající partner.

Megan Fox je o čtyři roky starší než zmíněný hudebník. „Moje myšlenky a záměry z něj udělaly člověka, kterým je,“ věří herečka. Je přesvědčená, že pokud by o něm celý život intenzivně nepřemýšlela, vypadal by nyní úplně jinak.

Před vztahem s Machine Gun Kellym žila krásná bruneta s hercem Brianem Austinem Greenem, který je znám především jako David ze seriálu Beverly Hills 90210. Manželé byli deset let a mají spolu tři syny.

Zdroj: Glamour, Extra, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články