Megan Fox darovala příteli kontroverzní dárek. Tohle byste obdržet nechtěli

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
megan fox
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Herečka Megan Fox a rapper Machine Gun Kelly jsou párem, který vyvolává emoce. Spousta fanoušků krásné herečky nechápe, jak se mohla vymanit z poklidného života s manželem s Brianem Austinem Greenem a padnout do náruče takového bouřliváka, jenž si zvolil umělecké jméno podle obávaného zločince.

Dle všeho to ale dvojici klape, což ráda ukazuje na sociálních sítích a v médiích obecně.

Žádní plyšáci ani pugéty

Společně pár oslavil i svátek svatého Valentýna. Machine Gun Kelly se při této příležitosti ohákl a svůj outfit doplnil velmi netradičním šperkem. Ten jde vidět na další z fotografií, kterou k příspěvku přiložil.

„Nosím tvou krev na krku,“ napsal rapper k fotografii se svou přítelkyní. A skutečně, Machine Gun Kelly se může pyšnit amuletem se zaschlou krví své vyvolené.

Tímto gestem dvojice určitě předčila veškerá očekávání nejen svých fanoušků, ale i ostatních celebrit. Plyšoví medvídci a obrovské pugéty rudých růží jsou v porovnání s touto záležitostí hodně slabým odvarem.

Krvavý Valentýn

Pár se poprvé setkal na natáčení thrilleru Midnight in the Switchgrass v březnu minulého roku.

Megan se posléze objevila v rapperově videoklipu k singlu Bloody Valentine, v překladu Krvavý Valentýn. Už asi víme, odkud vítr vane a kde tito dva vzali inspiraci k ojedinělému šperku.

Každopádně jejich vztah je v posledních měsících dál tím vážnější. Megan o svém příteli řekla, že to není jen její spřízněná duše, ale že jsou dvěma polovinami jedné.

Na konci ledna tohoto roku se dokonce objevily zvěsti o zasnoubení, nicméně byly vyvráceny samotnou herečkou.

I tak ale ti dva pro sebe doslova hoří. Lidé jejich vztah připomínají k románku Angeliny Jolie s hercem Billym Bobem Thorntonem, kteří si také libovali ve vyznání lásky pomocí krve v náhrdelníku toho druhého.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články