Meg Ryan se z miláčka Ameriky stala ženou závislou na botoxu. Herectví už pověsila na hřebík

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
meg ryan
Zdroj: Profimedia

Z  bývalého miláčka Ameriky je dnes dáma středního věku se závislostí na botoxu a výplních. Zjevné úpravy svého vzhledu však Meg Ryan nikdy nepřiznala.

Kam asi zmizela ta malá vráska, kterou měla Sally v  podání Meg Ryan mezi očima v  kultovní komedii Když Harry potkal Sally z  roku 1989? Její tvář vyhlazená výplněmi a botoxem je k  nepoznání a příjemný a okouzlující výraz, který herečce vysloužil přezdívku „miláček Ameriky“, je pryč.  

Mladistvě vypadající herečka však stále tvrdí, že její obličej je naprosto přirozený a bez zákroků. V  šedesáti letech má tak bývalá hvězdička z  Top Gunu přehnaně vyrýsovaný obličej, který neladí s  jejím věkem ani s  představou, kterou o ní mají fanoušci. 

V módě je přirozená krása 

Přitom už dávno v Hollywoodu neplatí, že ženy, které si hodlají udržet práci, musejí být neustále omlazované. Je to právě naopak a například hvězdy jako Kate Winslet, Lucy Liu, Meryl Streep nebo Emma Thompson jsou neúnavnými propagátorkami přirozeného stárnutí.  

meg ryan

Zdroj: Profimedia

V  případě Meg Ryan, která už se před kamerou poslední desetiletí moc nevyskytuje, jsou tyto zákroky nepochopitelné. Herečka, která byla zvyklá na obdiv milionů fanoušků, nezvládla pomyšlení, že nebude navždy mladá, a dokonce nezvolila ani umírněný způsob, jak se nechat vylepšit, a její vzhled zaplatil hodně velkou daň.  

Vzhledem k  tomu, že hvězda romantických příběhů asi nikdy nepřizná, že její tvář už není dílem přírody, se novináři obrátili na lékaře v oboru plastické chirurgie, aby jim sdělil svůj odborný názor na hereččinu tvář.

Názor odborníka 

Například magazín Nicki Swift zveřejnil vyjádření Dr. Marka Youssefa z Younique Cosmetic Surgery Hollywood Life, který potvrdil, že Meg měla poslední roky s  obličejem příliš mnoho práce. 

Dr. Youssef se zdál být přesvědčen, že podstoupila plastické operace.  

„Nejviditelnější věc, kterou udělala, je nějaký druh výplně nebo přenosu tuku na její tvář,“ řekl v roce 2016. „Když se usměje, všechna ta výplň se posune nahoru a její oči vypadají menší.“

Dr. Youssef tvrdil, že Ryan podstoupila pravděpodobně nějaký druh rhinoplastiky, protože špička jejího nosu vypadá sevřeněji než předtím. Nejspíš měla také příliš mnoho botoxu na čele a má zvětšený objem rtů.  

Podle názoru lékaře to vypadá, že hollywoodská hvězda propadla závislosti na plastické chirurgii. To je jasný signál, že není spokojená se svým vzhledem.  

Jak tvrdí, je to úplně typický projev nespokojenosti s  tím, jak člověk vypadá. A bohužel, většinou ani invazivní chirurgické zákroky problém nevyřeší, protože jde v  podstatě o mentální problém.   

Reakce bývalé hvězdy 

Herečka se k  dotazům na svůj vzhled nijak vyjadřovat nechtěla. Údajně takovým debatám nevěnuje pozornost, protože ve světě je mnohem více důležitých věcí k  řešení, než je její obličej. Důležité je podle ní to, co jíme, co dýcháme a do jakého světa přichází naše děti.  

Odchod z Hollywoodu 

Zatímco filmoví nadšenci jsou přesvědčeni, že právě nepovedené omlazování herečky je důvod, proč pověsila profesi na hřebík, ona sama na to má jiný názor a tvrdí, že se už v  pozici herečky necítila dobře a byla vyhořelá.

Neměla pocit, že o sobě a o světě ví dost na to, aby to předávala dál. Cítila se izolovaná a nabídky, které dostávala, nesplňovaly její představy. Proto se rozhodla věnovat více sobě než práci. 

Zdroj: Nicki Swift, Hollywood life

Autor: Lída Kropáčková 


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články