Matyáš Hložek představil novou písničku: Hloupé rýmy, klip plný ložnicových scén a žen v klecích

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Matyas Hlozek
Zdroj: Profimedia

Matyáše Hložka v českém showbyznysu proslavilo vítězství v soutěži Muž roku 2017. U toho, že dobře vypadá, nejspíš měl i zůstat, on se ale rozhodl vydat se po vzoru svého tatínka Stanislava Hložka i na dráhu hudebníka. Jeho poslední písnička od nás ale bohužel příliš pozitivní hodnocení dostat nemůže.

Matyáš Hložek se v minulosti svěřil, že když má hotovou nějakou novou písničku, vždy ji zkonzultuje s otcem. Jestli s ním řešil i své poslední dílo, jasné není.

Docela by nás ale zajímalo, co by asi tak hudebník, kterého proslavily třeba Holky z naší školky, řekl na pseudorapovou skladbu s erotickým podtextem, jejíž klip navíc ve sledujících v mnoha případech nejspíš vyvolá epileptický záchvat.

Hloupé rýmy a zbytečně moc cizích slov

Písnička s názvem Switch kombinuje všechno špatné, co se ve světě hudby může objevit. Už od samého začátku posluchače odrazují rýmy typu pocit–v noci, můžem–kůže nebo růže–lůže.

Hudebník pod svým uměleckým jménem Mathias slibuje své dívce, že noc bude divoká a že rozhodně nebudou spát. K tomu využívá kromě českých slov ale také řadu anglických, které působí v celé věci jako pěst na oko.

Je horší klip, nebo slova?

Při poslouchání písničky se zamýšlíme nad tím, jestli jsou horší její slova, melodie, nebo to, jakým stylem je natočený klip k ní.

Polovina děje se odehrává na jakési párty, kde ženy v latexových oblečcích s maskami na očích rádoby svůdně shlížejí na Mathiase z klecí.

Druhá část klipu pak zachycuje intimní scény z ložnice. Nejironičtější ze všeho je, že pokaždé, když hudebník opakuje větu „Slibuju, že nebudem spát“, jeho partnerka leží vedle něj a oddává se spánku.

Ačkoli písnička i klip jsou bizarní, a naše hodnocení pro ni je tedy spíše negativní, zdá se, že má Matyáš své fanoušky. V komentářích pod klipem se totiž objevují kupodivu slova chvály.

A ta Hložka pravděpodobně bohužel budou motivovat k tomu, aby se své hudební kariéře věnoval i nadále.

Zdroj: YouTube, iDNES, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články