Matonoha na prvním rande Benešovou pěkně ztrapnil. Na vtipnou historku vzpomínají i po 17 letech manželství

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tomas matonoha lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Oba jsou slavní herci, pravidelně se objevují v televizi každý sám, ale velmi často také boku toho druhého. Lucie Benešová a Tomáš Matonoha jsou svoji již 17 let. Sympatický pár ale přiznává, že začátky byly komplikované a o lásku na první pohled rozhodně nešlo.

Pár se seznámil na natáčení povídky Muž, kterého chtějí. Z počátku si jeden druhého všímali jenom v rámci pracovních povinností. Lucie podle Aha! dokonce přiznala, že tehdy ani nevěděla, o koho jde. Matonohu neznala a považovala ho jen za méně důležitého kolegu.

„Tenkrát ho tady nikdo neznal, já jsem ani neuměla vyslovit jeho jméno. Ptala jsem se, jaký Matlanoha? Mátonoha? Cože? Během toho natáčení jsem si ho moc nevšímala, vnímala jsem ho jako kolegu, ale jako na muže jsem se na něj nedívala,“ svěřila se se smíchem.

Pozval ji na rande

Ačkoli si Benešová Matonohy skoro nevšímala a měla za to, že je to oboustranné, po natáčení povídky se ji rozhodl herec pozvat na rande. A ona vlastně ani netušila proč, ale kývla. „Po dotočné mi zavolal a pozval mě do Brna. A měl neuvěřitelnou přípravu. Nakonec jsem tam zůstala pět dní,“ svěřila se.

Herec ji se slovy, že půjde o romantiku jako Brno, vzal na Svatý kopeček, kde strávili krásné chvíle. Benešová ale rozhodně nečekala, jak se to později zvrtne. „Stoupl si a hrál pro cizí lidi a různými jazyky se jich ptal, jestli nenašli jeho růženec. Lidi koukali, byla to hrozná ostuda. Říkala jsem si, že je blázen,“ vzpomíná herečka.

Matonoha předváděl divadelní scénu, kterou ona sama vnímala spíše potupně, horší ale bylo, že to jen málokdo pochopil. I přes ten trapas se s ním ale nakonec rozhodla snahu nevzdat a dnes je ráda, že má takového chlapa po svém boku. Na celou věc vzpomíná už jen se smíchem.

Stal se mužem v domácnosti

Jelikož byl podle webu zeny.iprima.cz před Lucií Matonoha starým mládencem, musel se leccos naučit. Dvojice má dnes 4 děti a Matonoha se stal doslova mužem v domácnosti. Během pandemie totiž zůstával doma a musel zvládat vaření, praní i starost o rodinu.

„Já jsem ten, který přišel o práci během koronaviru. Naštěstí! Protože můžu být doma,“ nechal se slyšet. Zatímco on během lockdownu obstarával domácnost, Benešová se nadále věnovala natáčení Slunečné. Podle svých slov by si nikdy nedokázala představit, že se kvůli ní partner tolik změní.

Dnes je Lucie Benešová šťastná a je ráda, že tehdy dala Tomáši Matonohovi šanci. Teď už ví, že trapné scény předváděl, aby ji získal, a dokonce se naučila i vyslovovat jeho jméno. A po 17 letech je pár příkladem toho, že když se člověk přes pár drobností přenese, může mu to přinést celou řadu pozitiv.

Zdroj: Aha!, zena.aktualne.cz

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články