Matka Ondřeje Brzobohatého prohlásila, že Miss World není značka kvality. Dle ní měl syn na víc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ondrej brzobohaty
Zdroj: Profimedia

Každý rodič chce pro své dítě jenom to nejlepší. Někdy to ale matky skutečně přehánějí. A zdá se, že devětašedesátileté Haně Gregorové není jen tak něco dobré. Pro svého syna by si totiž očividně představovala nejlépe nějakou bohyni. Po rozpadu jeho manželství s Taťánou Kuchařovou totiž prohlásila, že měl na víc.

Když se ženil Ondřej Brzobohatý poprvé, rodiče ani nedorazili na jeho obřad. Tehdy si v roce 2008 bral televizní produkční Johanu Indrákovou. Po svatbě se nechala Gregorová slyšet, že jim nepadla synova nevěsta do oka, a tak se jednoduše rozhodli nepřijít.

„Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc. Snad ale půjdeme na jeho další svatbu…“  prohlásila. Na druhou svatbu nakonec matka Ondřeje skutečně dorazila, otec se jí ale bohužel nedožil. Podle informací serveru Aha! se pár bral 4 roky po jeho smrti.

Nejkrásnější žena světa ji neoslnila

Krása podle Gregorové neznamená kvalitu. Když se teď Ondřej s Taťánou rozvádějí, jeho matka se ho opět silně zastává a tvrdí, že rozhodně má na víc. Ačkoli je Taťána Miss World a dá se tedy s nadhledem říci, že jde o nejkrásnější ženu světa, pro maminku ani tohle nic nemění.

„Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ nechala se slyšet poté, co se informace o rozvodu jejího syna začala šířit médii. Podle svých slov do manželství páru nikdy nemluvila, ačkoli média to viděla někdy jinak.

„I když se mluví nebo píše o tom, že jsem taková nebo taková, nenávistná tchyně, já se opravdu do ničeho nemíchám. Kdybychom diskutovali, tak samozřejmě řeknu svůj názor. Co si myslím, říkám na rovinu. Ale to neznamená, že mým názorem se děti budou řídit. Zkušenost je totiž nepřenosná,“ svěřila se.

Půjde na další svatbu?

Na přemýšlení o tom, zda se Ondřej Brzobohatý bude ještě ženit, je pravděpodobně brzy, přece jen se teprve řeší jeho rozvod. Má už ale novou přítelkyni, kterou je podle Aha! Zuzana Pilná. Zda vztah vydrží a bude Ondra i potřetí zkoušet štěstí u oltáře, se teprve uvidí.

Jeho maminka by si ale už teď měla zvykat. Hana přitom v současné době žije v maďarské Rajce a podle některých řečí fanoušků už si jistě připravuje další proslov o tom, jak si její syn mohl vybrat lépe. Ondřej žádná z jejích vyjádření prozatím nekomentoval.

Je pravda, že k rozpadům dvou manželství došlo z nějakého důvodu a ani jedna z manželek nejspíš nebyla zcela svatá. Ale Ondřejova matka je odsoudila vlastně dřív, než měla šanci je poznat, a svému synovi tak na rovinu řekla, co si o jeho vkusu myslí.

Zdroj: Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články