Matka DiCapria byla v mládí pěkná amazonka. Její podpaží na rodinné fotce zastínilo synovu roztomilost

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Leonardo dicaprio
Zdroj: DFree / Shutterstock.com

Jméno Leonardo DiCaprio není pravděpodobně třeba nějak hlouběji představovat. Americký herec a producent se zapsal do povědomí diváků velkými rolemi v celosvětově známých filmech a dnes není snad nikdo, kdo by ho na první pohled nepoznal.

Mezi filmy, kde ztvárnil své nejslavnější role, patří Titanic, Chyť mě, když to dokážeš, Letec, Počátek nebo Vlk z Wall Street. V roce 2015 si navíc herec vysloužil dlouho očekávaného Oscara za film Revenant Zmrtvýchvstání.

Jako mladý vystupoval Leonardo v reklamách na obilniny nebo dětské hračky. Až později se vypracoval na herce, kterého známe dnes. Na jeho cestě ho vždy podporovali jeho rodiče.

Archivní fotka vyvolává silné emoce

Na Instagramu se nedávno objevila fotografie, na které je hodně malý DiCaprio zachycen se svými rodiči. Málokdo by možná věřil tomu, že chlapec je opravdu hercem, kterého dnes zná celý svět.

„Leonardo DiCaprio a jeho rodiče, 1976,“ píše příspěvek. Na fotografii je zachycen malý blonďatý chlapec v pruhovaném tričku, kterého jeho rodiče společně drží ve výšce. Celá rodina se usmívá a rodinná atmosféra z fotky vyloženě dýchá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený pop culture nostalgia (@vintagedailly)


DiCapriův otec je napůl Ital a napůl Němec. Živil se jako ilustrátor a distributor komiksů. Tmavé vlasy a plnovous po něm sice herec úplně nezdědil, i tak je ale z obrázku vidět, že mu byl otec vždy skvělým příkladem.

Jeho matka je sekretářka s ruskými kořeny, která se z Německa později přestěhovala do Spojených států. Tehdy žena s tmavými vlasy a širokým úsměvem je však překvapivě tím důvodem, proč si fotka získala takovou pozornost. Její neoholené podpaží totiž baví davy fanoušků.

Poznali byste v mladém blonďákovi s plenkami DiCapria vy? S věkem nabral nejen herecké zkušenosti, ale také zmužněl, jeho barva vlasů se zcela změnila a dnes je idolem mnoha žen.

Fanoušky více zajímá podpaží jeho matky

„Ať dělám, co dělám, vidím v něm jeho matku,“ píše některý z fanoušků. Leonardo podle mnoha názorů vypadá přesně jako jeho maminka, zatímco po otci toho moc nezdědil.

„Má krásný úsměv stejně jako jeho matka. Jako malý byl spíše roztomilým chlapečkem, ale vyrostl z něho chlap jak hora. I když fyzicky se otci nepodobá, je pravda, že oba jsou muži, po kterých ženy musí toužit,“ dodává další komentář.

Pravda ovšem je, že mnohem více komentářů se vztahuje k matce DiCapria než k samotnému herci. A to konkrétně právě k jejímu podpaží. Doba se zkrátka mění a tehdy byly ideály krásy zcela jiné než dnes.

„Budeme všichni ignorovat amazonský prales, který jeho matka (ne)skrývá v podpaží?“ baví se jeden z fanoušků. „Vousy má po mamince,“ dodává se smíchem další.

I když je dnes DiCapriovi 46 let, je stále pro mnohé hercem číslo jedna a mnozí netrpělivě čekají, v jakém dalším snímku se objeví a čím se předvede tentokrát. S jistotou se dá říci, že se jistě máme na co těšit.

Zdroj: Instagram, ČSFD, wikipedia.org
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články