Martina Pártlová zakřikla rekonstrukci svého statku. Její budoucí chalupa je zatím v dezolátním stavu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Partlova Martina
Zdroj: Alexandr Malachovsky / CNC / Profimedia

Martina Pártlová tomu „dala“. Tak dlouho si dělala legraci z opravy své chalupy, až se začala její slova naplňovat. Místo toho, aby se v ruině, ve které se rozhodla vytvořit krásné anglické sídlo, už zběsile rekonstruovalo, stavení zeje prázdnotou. Martina se ale snaží zůstávat optimistkou.


Martina Pártlová je nejen zpěvačka a moderátorka, ale také maminka téměř dvouleté holčičky Stelly. V poslední době se ale rozhodla svůj okruh zájmů ještě rozšířit, a to o rekonstrukci nemovitostí.

V roce 2020 koupila zpěvačka dům, který postupně proměnila k obrazu svému. Se svým partnerem Josefem Vařekou se tak těší například z velkého bazénu či vinného sklípku.

Její budoucí chalupa je zatím v dezolátním stavu

Účastnice soutěže X Factor si však „nedala pokoj“. Sotva dodělala jeden dům, koupila další. Ten byl ale v o poznání horší kondici než ten předešlý. Její nové vesnické stavení by se dalo s klidným srdcem označit za pravou a nefalšovanou ruinu.

Martina ale měla s objektem velké plány. Zpěvačka se nedávno na svém instagramu pochlubila, jak bude její nemovitost po opravě vypadat. A nutno podotknout, že vizualizace vypadala opravdu nádherně. Informovali jsme o tom zde.

Možná měla raději mlčet

Zpěvačka, která momentálně vystupuje se skupinou Čechomor, ale měla být ve svých prohlášeních ohledně nové chalupy zřejmě opatrnější. Zatím to vypadá, že to totiž pořádně zakřikla.

„Čekám na stavební povolení. Mám ještě tak čtyři pět let času,“ řekla například s humorem Expresu na křtu kuchařky Kamily Nývltové.

„Bohužel, když jsem chalupu pořizovala, byla situace ještě trošku jiná. A tak si myslím, že to bude trvat trošku déle, než jsem si představovala, doufám, že to bude do Stelliných osmnáctých narozenin,“ pokračovala ve svých úvahách pro Extra.

Stále čeká na povolení úřadů

Nyní se ukazuje, jak moc to, bohužel pro ni, byla pravda. Nejenže se na vesnickém stavení plnohodnotně nerekonstruuje, ale neprobíhají ani žádné přípravné práce. Martina totiž zřejmě ještě nemá ani stavební povolení.

„Čoveče, furt nějaký klacky pod nohama, takže jsme nemohli ještě ani kopnout… Trošku mi to vzalo chuť s tím barákem něco dělat… ale to znáte…,“ vysvětlila nyní Blesku.

Sympatická blondýnka ale neztrácí svůj pověstný optimismus. „Výhoda je, že to všechno trvá tak dlouho, že se začalo zase zlevňovat,“ doplnila. Tak snad se situace ohledně stavby co nejdříve obrátí k lepšímu a Martina bude moci konečně začít budovat své vysněné sídlo.

Zdroj: Blesk, Expres, Extra, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články