Martina Pártlová se fotila s malou Stellou pro časopis. Obě oblékly stejné šaty a vypadají spokojeně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martina partlova
Zdroj: Nextfoto

Martina Pártlová je maminka, která si své první dítko pořídila až v pozdějším věku a také s mladším partnerem. Rozhodně se ale vyplatilo počkat, protože Martina je teď nejšťastnější v životě.

Ten do té doby, než otěhotněla, věnovala především muzice, protože se před několika lety zúčastnila soutěže X Factor. Muziku miluje i nadále, ale hlavně je součástí tria 3v1, ve kterém působí společně s Nikol Leitgeb a Veronikou Arichteva. Všechny tři jsou mámy a umí si udělat legraci i sami ze sebe.

Podobně jako Martina přemýšlí o svých dětech každá máma

Zpěvačka sdílela na svém instagramu snímek z focení do maminkovského časopisu, na němž je společně se svou dcerkou Stellou.

Obě mají na sobě nádherné šaty stejné barvy a vzoru. Martina se dívá na Stellu, zatímco maličká se dívá z okna a v puse má dřevěné korále. Martina vypadá velice spokojeně a je vidět, že jí mateřství prospívá.

K fotografii pak napsala, že podle jejího zcela objektivního názoru je Stella tím nejhezčím miminkem, které se pro časopis fotilo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

Souhlasí s ní mnoho fanynek a hlavně maminek, které si o svých dětech myslí to samé. Pártlová narážela hlavně na to, že pro každou maminku bude právě to její dítě nejkrásnější na světě, i kdyby to tak být nemělo.

Martina má ale štěstí, protože malá Stella se jim skutečně povedla a vyplatilo se počkat si na ni až do čtyřicítky. Díky mladšímu partnerovi má zpěvačka energie na rozdávání a umí si mateřství náležitě užít.

Malá Stella už navštívila i moře, od kterého se Martina také chlubila fotografiemi. Na těch nebyly žádné úpravy, takže ukázala svou postavu po porodu přesně takovou, jaká je.

Umí si udělat legraci sama ze sebe a fanoušci ji za to milují. Ráda si ale vystřelí také ze svých kolegyň, které jsou také matkami a sdílejí s ostatními denní strasti s dětmi.

Nerada vyjadřuje city na internetu

Martina navíc není zastáncem toho, že by se na sociálních sítích měly vyjadřovat city, ať se jedná o jakékoliv. V některých případech ale ráda udělá výjimku, což se stalo u vyznání příteli, který zrovna slavil narozeniny.

„Miluju tě úplně nejvíc, co jsem kdy koho milovala, a těžko bych si vedle sebe dokázala představit lepšího parťáka a tátu. Všechno nejlepší,“ napsala k jednomu z příspěvků na instagramu.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články