Martina Pártlová málem zapomněla na výročí. Její kluk si ani nevšiml

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martina Partlova
Zdroj: Nextfoto

Ve vztahu je obvykle žena tím, kdo si pamatuje důležitá data. Když s mužem zničehonic přestane partnerka mluvit, obvykle jako první pátrá v paměti, na které výročí zapomněl. Jak ale potvrzuje případ Martiny Pártlové, ani všechny ženy nejsou v tomto ohledu svaté.


Pártlová se v posledních dnech věnovala hodně aktivitám spojeným s jedním dámským časopisem. Byla zaneprázdněná natolik, že se jí některé věci jednoduše vykouřily z hlavy. A to i ty nadmíru důležité. Jak sama přiznala, málem zapomněla na výročí.

Vzpomněla si nakonec sice včas, i tak ale byla sama ze sebe zklamaná, že jí to nedošlo hned ráno. Na druhou stranu v tom nebyla sama. Její partner Josef Vařeka si totiž také nevzpomněl. Žádná velká oslava tak nakonec neproběhla a Martina si jen postěžovala fanouškům s celým fiaskem na svém instagramu.

S klukem

„Málem bych zapomněla, že máme dneska s klukem výročí. Takhle, nic jsem nikomu nekoupila, ani večeři neuvařila a kluk o tom podle mě ani neví. No, nebudu kvůli tomu dělat dusno, Josefe, máš štěstí, že mi to taky vypadlo,“ napsala Pártlová na svém profilu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

Zaujalo nás, že devětadvacetiletého Vařeku označila ve svých 43 letech za „kluka“, protože v tomhle věku by člověk očekával spíše slova jako „přítel“ a „partner“. Na druhou stranu je Josef o něco mladší než Martina, a nejspíš se tak jako kluk vedle ní cítí.

„Každopádně z pankáče, kterého jsem kdysi potkala, je ten nejlepší táta na světě. A já jsem si nemohla vybrat lepšího kluka,“ doplnila následně Pártlová.

Přidala několik společných fotografií, na kterých se po boku Vařeky usmívá a na nichž je vidět, že jim to už dlouho krásně klape.

Skvělý výběr

Řada fanoušků se v komentářích zaměřila na to, jak skvělého partnera si Pártlová vybrala. „Před deseti lety byl mojí platonickou láskou. Takže vám gratuluji, skvělý výběr,“ napsala jedna fanynka. „Má moc hezké zuby. A to se rozhodně počítá,“ směje se další.

Pártlová kupodivu svým sledujícím připomněla, že i oni slaví nějaký významný den. „Teď jsem si vzpomněla, že se svým mužem taky máme dneska výročí, ale nevzpomněli jsme si ani jeden. Takže díky, Marti, aspoň teď můžu machrovat,“ vzkazuje jedna žena.

Další se přidává: „Jé, gratuluji! My máme dnes výročí svatby. Dali jsme si hambáč z KFC a místo kytky jsem dostala peníze na keramickou plombu. Užijte si večer.“

Očividně je 1. září nějakým šťastným datem, kdy se dává dohromady hodně párů.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články